Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Kasia Smuda będzie miała siostrę! Nawet Falkowicz nie znał tajemnicy swojej żony

2020-08-06 17:02 Ag
 Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Kasia Smuda będzie miała siostrę! Nawet Falkowicz nie znał tajemnicy swojej żony
Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Kasia Smuda będzie miała siostrę! Nawet Falkowicz nie znał tajemnicy swojej żony

Do obsady "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 dołączy Katarzyna Skrzynecka, a w szpitalu w Leśnej Górze pojawi się nowa lekarka Alina Fisher z kliniki w Kalifornii w USA! Prywatnie słynna chirurg plastyczna będzie siostrą Kasi Smudy (Ilona Ostrowska). Co ciekawe żona Falkowicza (Michał Żebrowski) nigdy nie wspominała, że ma siostrę! Kiedy w 779 odcinku "Na dobre i na złe" Alina przyjedzie do Leśnej Góry na zaproszenie Falkowicza wyjdą na jaw rodzinne tajemnice Kasi.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 nowe odcinki od środy, 2.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Sensacja w "Na dobre i na złe"! Kasia Smuda nigdy nie wspominała o swojej rodzinie i przez lata ukrywała przed Falkowiczem, że ojcem jej córki Matyldy (Amelia Czaja) jest dużo młodszy kochanek z czasów studiów, Michał Wilczewski (Mateusz Janicki). Już w 779 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Kasia ma siostrę, o której istnieniu nikt nie wiedział. Żeby było jeszcze ciekawiej to Falkowicz sprowadzi Alinę Fisher (w tej roli Katarzyna Skrzynecka) do Leśnej Góry!

Kim będzie siostra Kasi Smudy, czyli szwagierka Falkowicza? W nowym sezonie "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że docent Alina Fisher to światowej sławy chirurg naczyniowy, ze specjalizacją chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Ostatnie 20 lat pracowała w klinice w Kalifornii w USA, ale w 779 odcinku "Na dobre i na złe" postanowi wrócić do Polski i rozpocznie pracę w szpitalu w Leśnej Górze. Pozna nie tylko Matyldę, ale także swojego szwagra i odnowi relacje z Kasią Smudą.

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Śmiertelnie chora Dominika pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko jej i Marcina też będzie chore?

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Katarzyna Skrzynecka w Na dobre i na złe. Zagra seksowną docent. Kiedyś była kimś innym!

Dlaczego w "Na dobre i na złe" Kasia Smuda nigdy nie wspominała o siostrze, nie opowiadała Falkowiczowi o rodzinie i tajemnicach z przeszłości? Być może wszystko wyjaśni się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe", bo Alina Fischer zostanie w Leśnej Górze na dłużej. Nie tylko ze względów służbowych, ale także prywatnych.

"Przedstawiam Państwu Panią Docent Alinę Fisher - nową postać w Zespole Medycznym serialu "NA DOBRE I NA ZŁE". Będę miała zaszczyt wcielić się w rolę szanowanego autorytetu medycznego z ponad 20-letnim stażem w Klinice w Californi. Pani Docent Fisher jest Chirurgiem Naczyniowym ze specjalizacją Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej drugiego stopnia. Przede mną więc bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie. Dużo wielogodzinnej pracy konsultacyjnej i szkoleniowej z prawdziwymi lekarzami, uczącymi aktorów, jak wiarygodnie i fachowo wcielać się w tę rolę. Tony nomenklatury medycznej do przyswojenia... i to, przed czym moja trema jest największa: bardzo trudne sceny na Bloku Operacyjnym... pod okiem zawodowych Chirurgów, dbających o techniczną wiarygodność naszej pracy... 🎬💙👍🎞 Mam nadzieję, że polubicie Docent Alinę, bo w moim odczuciu to wyjątkowa, ciepła i pozytywna a jednocześnie silna i ofensywna kobieta 💙 Do zobaczenia NA EKRANIE 👍 W nowym sezonie serialu będziemy spotykać się przez wiele odcinków 💙🎬 już we wrześniowych odcinkach 779, 780 i wielu kolejnych 👍" - napisała o swojej roli w "Na dobre i na złe" Skrzynecka na Instagramie.

Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka)
Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka)
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), Rafał Konica (Robert Koszucki)
Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), Rafał Konica (Robert Koszucki)
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka)
Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka)
Na dobre i na złe, odc. 775. Kasia (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 775. Kasia (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe, odc. 775. Kasia (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 775. Kasia (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Najnowsze