Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Śmiertelnie chora Dominika pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko jej i Marcina też będzie chore?

2020-08-05 13:03 sz
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Śmiertelnie chora Dominika pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko jej i Marcina też będzie chore?
Autor: INSTAGRAM Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Śmiertelnie chora Dominika pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko jej i Marcina też będzie chore?

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 okaże się, że dziecko Dominiki (Paulina Gałązka) i Marcina (Filip Bobek) też jest chore?! W ubiegłym sezonie "Na dobre i na złe" śmiertelnie chora Dominika odkryła, że jest w ciąży. Leczący ją Bart (Piotr Głowacki) wpadł w szał, ponieważ ten stan zagraża zarówno życiu jej, jak i jej dziecka. Dziewczyna pomimo to została nieugięta i zdecydowała się na dotrzymanie ciąży. Czy w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" przekona się, że popełniła katastrofalny błąd?

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 Marcin i Dominika z niecierpliwością będą oczekiwać narodzin ich pierwszego dziecka! W ubiegłym sezonie informacja o ciąży była szokiem dla wszystkich. Dominika od samego początku nie była okazem zdrowia. Wpierw wycięto jej potworniaka, zapada w ciążę, a na końcu wyszło na jaw, że choruje na stwardnienie rozsiane. To nieuleczalna i śmiertelna w skutkach choroba, która nieubłaganie postępuje i niszczy układ nerwowy. W "Na dobre i na złe" Bart zajął się przypadkiem Dominiki i zlecił leczenie,które na jakiś czas powstrzymało rzuty. Niestety, ciąża wszystko zmieniła - z powodu dziecka dziewczyna nie może brać tego, co zalecił jej profesor!

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Molenda na sali operacyjnej! Marcin wróci jako lekarz i znowu zacznie kręcić?

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Reunion 🤗tęskniłam za tym głupolem 🤪 Post udostępniony przez Paulina Gałązka (@paulina.galazka)

Czy w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" okaże się, że dziecko Dominiki i Marcina też będzie chore, jak matka? Na szczęście stwardnienie rozsiane nie jest chorobą dziedziczną i pokrewieństwo z chorym w minimalnym stopniu wpływa na ryzyko zachorowania. Nie oznacza to, że wszystko będzie dobrze. Dominika w "Na dobre i na złe" dowiedziała się o ciąży, kiedy nadal brała silne leki. Może się okazać, że wpłynęły one na dzieciątko... Na zdjęciach z planu widać, że nagrywane są już odcinki z Dominiką w zaawansowanej ciąży. Ona i Molenda nie wyglądają na nich na zasmuconych. Czyżby ich życie nareszcie miało się poukładać? Po zawirowaniach z ostatniego sezonu, z pewnością na to zasługują! Pojawiły się też nagrania świadczące o tym, że Molenda odzyska prawo do wykonywania zawodu. Oby tak dalej!

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Marta Żmuda Trzebiatowska zmieniła fryzurę i wróciła na plan! Tak odmieniona Hania Sikorka wkroczy do Leśnej Góry?

Najnowsze