Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Molenda na sali operacyjnej! Marcin wróci jako lekarz i znowu zacznie kręcić?

2020-07-30 14:13 sz
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Molenda na sali operacyjnej! Marcin wróci jako lekarz i znowu zacznie kręcić?
Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Molenda na sali operacyjnej! Marcin wróci jako lekarz i znowu zacznie kręcić?

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 Marcin (Filip Bobek) odzyska prawo do wykonywania zawodu! Podczas afery z Zubrzyckim (Filip Wałcerz) Molenda został zawieszony w swoich obowiązkach. Genialny lekarz z "Na dobre i na złe" nie chcąc odchodzić od służby zdrowia, zajął się ratownictwem medycznym. Wciąż pracował w Leśnej Górze, jednak poniżej swoich kompetencji. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Marcin wróci na salę operacyjną! Jak do tego dojdzie?

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Marcin z "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 wróci na salę operacyjną! W ubiegłych odcinkach Molenda nieźle sobie przeskrobał. Skuszony wielkimi pieniędzmi i szantażowany przez mafię upozorował śmierć bandyty Zubrzyckiego. Gdy prawda wyszła na jaw i sprawą zainteresowała się prokuratura, komisja lekarska zawiesiła prawo Marcina do wykonywania zawodu. To był cios dla lekarza, dla którego praca była sensem życia. Aby nie opuścić szpitala, zdecydował się dołączyć do ekipy ratownictwa medycznego w Leśnej Górze.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Marcin zdradzi ciężarną Dominikę z salową Halinką? - WIDEO

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W ubiegłym sezonie "Na dobre i na złe" prokurator uwziął się na Marcina i robił wszystko,żeby przypisać mu aż dwa morderstwa.Na szczęście dzięki wsparciu ojca Dominiki (Paulina Gałązka) i samej dziewczyny, udało się udowodnić, że za wszystkim stoi żona Zubrzyckiego. Molenda został oczyszczony z zarzutów. Teraz w spokoju będzie mógł zająć się ciężarną kochanką i na nowo uporządkować swoje życie.

W nadchodzących odcinkach "Na dobre i na złe" Marcinowi najwyraźniej uda się odzyskać prawo do wykonywania zawodu lekarza. Na Instagramie Filipa Bobka pojawiły się zakulisowe nagrania, na których widać bohatera na sali operacyjnej, ze stetoskopem na szyi. Obok niego swoje kwestie wygłasza Konica (Robert Koszucki). To znaczy,że dyrektor szpitala od razu przyjmie Marcina z powrotem do pracy. Molenda jednak nie znosi spokoju, więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że znowu zacznie coś kręcić...

Sprawdź też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Agata Woźnicka będzie walczyć z zabójczym koronawirusem! Kto się zarazi w Leśnej Górze?

Najnowsze