Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Agata Woźnicka będzie walczyć z zabójczym koronawirusem! Kto się zarazi w Leśnej Górze?

2020-07-24 11:10 sz
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Agata Woźnicka będzie walczyć z zabójczym koronawirusem! Kto się zarazi w Leśnej Górze?
Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Agata Woźnicka będzie walczyć z zabójczym koronawirusem! Kto się zarazi w Leśnej Górze?

Po wakacjach 2020 w serialu "Na dobre i na złe" pojawi się koronawirus! Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra) będzie walczyć o życie pacjentów. W "Na dobre i na złe" na szpital w Leśnej Górze padnie blady strach. Każdy może stać się ofiarą śmiercionośnego koronawirusa. Zostaną wprowadzone specjalne procedury, ale nawet one nie uchronią wszystkich. Kto z "Na dobre i na złe" zachoruje?

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

To już pewne, że po wakacjach 2020 w serialu "Na dobre i na złe" nie zabraknie wątku koronawirusa, więc Agata i pozostali bohaterowie szpitala w Leśnej Górze będą walczyć o życie i zdrowie pacjentów. Pandemia odbiła się na wszystkich, a najbardziej na lekarzach, pielęgniarkach, ratownikach i pozostałych medykach w ochronie zdrowia.

"Pojawią się wątki związane z pandemią. Mamy konsultantów medycznych, więc będą to również historie wzięte z życia" - takie oświadczenie wydał PAP Life Zespół Rzecznika TVP.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Czarne chmury nad Leśną Górą. Koronawirus w szpitalu!

Pożegnanie Agaty i Szczepana w Na dobre i na złe. Wygarnie mu jak ją skrzywdził!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kto z bohaterów "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 zachoruje na koronawirusa? Na razie nie było żadnych przecieków z planu sugerujących, że ktoś z personelu mógłby złapać groźny COVID-19, ale z pewnością nie będą bezpieczni. Agata, Konica (Robert Koszucki), Falkowicz (Michał Rolnicki) i pozostali będą stale narażeni na kontakt z chorymi lub podejrzanymi o bycie nosicielami koronawirusa.

W szpitalu w Leśnej Górze zostaną wyznaczone specjalne strefy - tak, jak w prawdziwym życiu. "STOP. STREFA ZAKAŹNA" taki napis zawiśnie na drzwiach oddziałów. To będzie walka na śmierć i życie, ale mamy nadzieję, że w jej wyniku nie pożegnamy się z żadnym bohaterem "Na dobre i na złe".

Sprawdź też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Koronawirus w Leśnej Górze. Krzysztof Radwan przeżyje koszmar na porodówce

Najnowsze