Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Marcin zdradzi ciężarną Dominikę z salową Halinką? - WIDEO

2020-07-28 11:56 sz
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Marcin zdradzi ciężarną Dominikę z salową Halinką? - WIDEO
Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Marcin zdradzi ciężarną Dominikę z salową Halinką? - WIDEO

Po wakacjach 2020 w serialu "Na dobre i na złe" związek Dominiki (Paulina Gałązka) i Marxina (Filip Bobek) legnie w gruzach?! Zakochani z "Na dobre i na złe" spodziewają się dziecka, jednak nowa bohaterka Halinka, w którą wciela się Joanna Jarmołowicz, niebezpiecznie zbliży się do doktora Molendy. Czy zagrozi związkowi ciężarnej Dominiki? Wiele wskazuje na to, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" barwna salowa nieźle namiesza!

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Po wakacjach 2020 w serialu "Na dobre i na złe" pojawi się salowa Halinka, w którą wcieli się Joanna Jarmołowicz. Zdjęcia na planie serialu ruszyły pełną parą i aktorzy w przerwach od nagrań dzielą się z fanami relacjami z pracy. Ostatnia z nich zdradziła, ze Joanna Jarmołowicz ma sporo zdjęć z Filipem Bobkiem, którego bohater Marcin od ubiegłego sezonu związany jest z Dominiką.

" (...) Filip Bobek w dobrej wierze stoi przy kamerze. Śle buziaczki do aktorek, a po zdjęciach duży worek i aparat z jedną kliszą ..." taki wierszyk zaprezentowała aktorka znudzona czekaniem na kolejną scenę.

Czy salowa Halinka w "Na dobre i na złe" zagrozi ich związkowi?

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Agata Woźnicka będzie walczyć z zabójczym koronawirusem! Kto się zarazi w Leśnej Górze?

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Halinka w serialu "Na dobre i na złe" raczej nie ma szans z Dominiką! Marcin oszalał na punkcie blondynki i zakochał się w niej po uszy. Para przeszła przez piekło, żeby być razem. Pokonali spisek mafii, policję, a nawet dramatyczną chorobę Dominiki. Teraz spodziewają się dziecka, które będzie ich oczkiem w głowie. Chociaż Molenda w "Na dobre i na złe" był kochliwym podrywaczem, to teraz nie w głowie mu żadne romanse - u boku Dominiki poznał, co to znaczy prawdziwa miłość.

Salowa Halinka prędzej może stać się ofiarą miłosnych podbojów Begera (Tomasz Ciachorowski), który w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" wciąż będzie wodził łakomym wzrokiem za pracownicami szpitala, jednocześnie romansując na boku z Agatą (Emilia Komarnicka-Klynstra). Bohaterka Joanny Jarmołowicz z pewnością nie pozostanie niezauważona!

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Marta Żmuda Trzebiatowska zmieniła fryzurę i wróciła na plan! Tak odmieniona Hania Sikorka wkroczy do Leśnej Góry?