Na dobre i na złe. Marta Żmuda Trzebiatowska zmieniła fryzurę i wróciła na plan! Tak odmieniona Hania Sikorka wkroczy do Leśnej Góry?

2020-07-15 14:09 jkk
Na dobre i na złe. Marta Żmuda Trzebiatowska zmieniła fryzurę i wróciła na plan! Tak odmieniona Hania Sikorka wkroczy do Leśnej Góry?
Autor: Artrama Na dobre i na złe. Marta Żmuda Trzebiatowska zmieniła fryzurę i wróciła na plan! Tak odmieniona Hania Sikorka wkroczy do Leśnej Góry?

Gwiazda "Na Dobre i na złe" Marta Żmuda Trzebiatowska totalnie zmieniła fryzurę i wróciła na plan serialu! Czy tak odmieniona Hania Sikorka wkroczy do leśnej Góry? Byłaby to bardzo dobra wiadomość dla fanów Hani, która w ostatnim sezonie w tajemniczy sposób zniknęła i nie wiadomo, czy w ogóle pojawi się jeszcze w "Na dobre i na złe". Z nagłego powrotu jeszcze piękniejszej Sikorki po w nowym sezonie "Na dobre i na złe" wakacjach 2020 ucieszyłby się także Michał (Mateusz Janicki)...

Na dobre i na złe. Totalna metamorfoza Hani Sikorki! Czy Żmuda Trzebiatowska wróciła na plan serialu?

Fani "Na dobre i na złe" mieliby wielką radość, gdyby powrót na plan Sikorki okazał się prawdą. W dodatku Marta Żmuda Trzebiatowska zdecydowała się na totalną zmianę fryzury i wygląda... jeszcze piękniej! Czy promieniejąca szczęściem i urodą Hania pojawi się w nowych odcinkach serialu po wakacjach 2020? 

Na razie możemy podziwiać nowe zdjęcia gwiazdy "Na da dobre i na złe", na którym chwali się nową fryzurą. "Promyki słońca we włosach", na twarzy tajemniczy uśmiech i urocze słowa o miłości do swojej pracy Żmuda Trzebiatowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie. - Gotowa na powrót do pracy. Co prawda jeszcze nie do końca w życiowej formie 😉🙈😜, więc wracam sobie tak powolutku, ale już jestem zwarta i gotowa, i bardzo się cieszę. Jakie to szczęście robić w życiu coś co się kocha całym sercem. Taki zawód to nie praca, to nawet nie hobby, to pasja i spełnienie. Czy to oznacza, że gwiazda wróciła na plan "Na dobre i na złe" i zobaczymy ją w nowych odcinkach po wakacjach 2020?

Zobacz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Krzysztof Radwan będzie miał dziecko z pielęgniarką Anią? Jedynego syna nigdy nie odzyska!

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na razie pewne jest to, że Hania z "Na dobre i na złe" wróciła do pracy na planie serialu "Blondynka", stąd jeszcze jaśniejsze włosy i radość z powrotu do gry. Jednak na razie gwiazda nie opublikowała żadnych wieści dla fanów Sikorki z Leśnej Góry... 

Nagłe odejście Hani w ostatnim sezonie "Na dobre i na złe" postawiło pod znakiem zapytania jej powrót do szpitala w Leśnej Górze. Coraz częściej docierają informacje, że Sikorka nigdy nie wróci, ani do Michała, ani do swoich fanów. Ale może miłość Żmudy Trzebiatowskiej do zawodu aktora zwycięży i znajdzie w swoim napiętym grafiku czas na dni zdjęciowe na planie "Na dobre in na złe" i zobaczymy ją jednak w nowych odcinkach po wakacjach 2020?

Najnowsze