Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Krzysztof Radwan będzie miał dziecko z pielęgniarką Anią? Jedynego syna nigdy nie odzyska!

2020-07-13 15:06 Ag
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Krzysztof Radwan będzie miał dziecko z pielęgniarką Anią? Jedynego syna nigdy nie odzyska!
Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Krzysztof Radwan będzie miał dziecko z pielęgniarką Anią? Jedynego syna nigdy nie odzyska!

Radosne nowiny w "Na dobre i na złe"! Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 zostanie ojcem?! Ginekolog z Leśnej Góry ma już syna Kubusia z krótkiego romansu z Haną Goldberg (Kamilla Baar-Kochańska), ale nie ma pojęcia co się dzieje z jego jedynym dzieckiem. W kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" po przerwie u boku Radwana pojawi się śliczna pielęgniarka Ania (Agnieszka Mrozińska) i dziecko, które sporo zmieni...

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Nowe odcinki "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 przyniosą wyjątkowy poród w szpitalu w Leśnej Górze! Ginekolog Krzysztof Radwan już wielu dzieciom pomógł przyjść na świat, ale tym razem będzie inaczej. Podczas kolejnego porodu rozegrają się sceny, które na zawsze zostaną w pamięci samotnego lekarza. Te wyjątkowe chwile będzie dzielił z pielęgniarką Anią.

Czyżby w "Na dobre i na złe" jesienią zanosiło się na nowy romans Radwana, którego efektem będzie ciąża? Serialowa Ania, jedna z pielęgniarek na oddziale Krzysztofa zamieściła wzruszający post na Instagramie. "Takie maleństwo przyszło na świat 😍 @mateuszdamiecki nie było lekko, ale daliśmy radę 😁 @nadobreinazle.official 🎬" - napisała Agnieszka Mrozińska.

Fani "Na dobre i na złe" od razu chcieli wiedzieć czy Ania będzie nową bohaterką w serialu i kobieta w życiu Radwana. Ale Mrozińska przypomniała wszystkim, że do obsady "Na dobre i na złe" dołączyła już pięć lat temu. Tyle tylko, że bardzo rzadko się pojawia. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej to się zmieni!

Sprawdź też: Powrót Adama do Na dobre i na złe?! Krajewski nie żyje, ale w Leśnej Górze pojawi się nowy ślad

Inna bliska przyjaciółka Krzysztofa, stażystka Blanka Consalida (Pola Gonciarz) od razu pogratulowała lekarzowi i pielęgniarce Ani dziecka. "O matko! Nie widziałam nawet brzuszka 😂 Gratuluje!" - napisała Blanka z "Na dobre i na złe", która w poprzednim sezonie liczyła po cichu na romans ze swoim szefem.
"No widzisz, tak długo się ukrywałam 😁😁😁🙈🙈" - odpisała jej ekranowa Ania z "Na dobre i na złe".

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przeczytaj też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Krzysztof Radwan ofiarą koronawirusa i baby boom w Leśnej Górze

"Dziecko" Radwana i Ani w następnym sezonie "Na dobre i na złe" to najpewniej maleństwo jakiejś pacjentki Krzysztofa. Ale niewykluczone, że pielęgniarka będzie dla samotnego ordynatora ginekologii kimś więcej niż koleżanką z pracy.

Lekarz z Leśnej Góry do tej pory w "Na dobre i na złe" nie miał szczęścia do związków. Wszystkie jego poprzednie romanse zakończyły się rozstaniami. Nie ma nawet pewności, że jest ojcem syna zmarłej Hany Goldberg. Kilka lat temu Kubusia (Kacper Kostecki) wywiózł do Izraela jej mąż, Piotr Gawryło (Marek Bukowski). I od tego czasu ślad po nich zaginął.

	Na dobre i na złe odc. 763. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 763. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)

Najnowsze