Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Krzysztof Radwan ofiarą koronawirusa i baby boom w Leśnej Górze! Będzie odbierał kilka porodów dziennie

2020-06-29 13:54 Ag
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Krzysztof Radwan ofiarą koronawirusa i baby boom w Leśnej Górze! Będzie odbierał kilka porodów dziennie
Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Krzysztof Radwan ofiarą koronawirusa i baby boom w Leśnej Górze! Będzie odbierał kilka porodów dziennie

Szpital w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 stanie się centrum walki z koronawirusem! Wybitni lekarze będą próbowali znaleźć lekarstwo na COVID-19, a epidemia dotrze nawet tutaj. W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) na własnej skórze odczuje skutki epidemii koronawirusa. Ginekolog z Leśnej Górze będzie miał jeszcze więcej ciężarnych pacjentek, bo w związku z narodową kwarantanną zapanuje prawdziwy baby boom w szpitalu! Co jeszcze czeka Radwana w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Krzysztof Radwan z "Na dobre i na złe" w nowym sezonie po wakacjach 2020 w szpitalu będzie miał pełne ręce roboty i stanie się ginekologiem obleganym przez pacjentki! Kiedyś na pierwszym plan w wątku lekarza z Leśnej Góry wysuwały się jego miłosne przygody - miał przecież słabość do zamężnych przyjaciółek ze szpitala. Nawiązał gorące romanse z dwoma lekarkami - Haną Goldberg (Kamilla Baar) i Sylwią Mróz (Magdalena Turczeniewicz).

W minionym sezonie "Na dobre i na złe" wydawało się, że Radwana połączy coś więcej z młodziutką stażystką, Blanką Consalidą (Pola Gonciarz). Jednak scenarzyści zaplanowali dla Krzysztofa zupełnie inne atrakcje w Leśnej Górze. Co czeka Radwana w "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej? Okazuje się, że samotny, przystojny ordynator ginekologii nie będzie miał czasu na romanse, bo praca mu na to nie pozwoli.

Nie przegap: Na dobre i na złe. Zmiana płci dziecka Rafała Konicy i Marty! Po latach nie mogą się z tym pogodzić

Twórcy "Na dobre i na złe" planują w nowych odcinkach po wakacjach 2020 poruszyć temat epidemii koronawirusa. Nie tylko w związku z tym, że zabójczy wirus z Wuhan dopadnie także pacjentów w Leśnej Górze. Pojawił się pomysł, żeby pokazać inne skutki koronawirusa. W dość nietypowy sposób, bo już po narodowej kwarantannie. Jaki to ma związek z Radwanem? Ginekologa dosłownie osaczą ciężarne pacjentki.

W następnym sezonie "Na dobre i na złe" zapanuje istny baby boom w szpitalu. Mateusz Damięcki, który od kilku lat gra Radwana sam jest zaskoczony takim rozwojem wydarzeń.

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Mówiąc pół żartem , mogę powiedzieć, że za 9 miesięcy Radwan będzie odbierał do pięciu porodów dziennie. Bo zgodnie z przypuszczeniami pandemia spowoduje wzmożenie dzietności. Myślę, że narodowa kwarantanna zrobiła w tej kwestii dużo dobrego. Scenarzyści czepią z życia i jeśli będzie baby boom, nasz serial to odnotuje - ujawnił aktor z "Na dobre i na złe" w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".

Sprawdź też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Powrót matki Mareczka do Leśnej Góry! Pani Maria znów będzie bufetową w szpitalu

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

	Na dobre i na złe odc. 763. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 763. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)
Na dobre i na złe odc. 777. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Rafał Konica (Robert Koszucki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 777. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Rafał Konica (Robert Koszucki)

Najnowsze