Na dobre i na złe. Zmiana płci dziecka Rafała Konicy i Marty! Po latach nie mogą się z tym pogodzić

2020-06-28 21:31 jkk
Na dobre i na złe. Zmiana płci dziecka Rafała Konicy i Marty! Po latach nie mogą się z tym pogodzić
Autor: Instagram Na dobre i na złe. Zmiana płci dziecka Rafała Konicy i Marty! Po latach nie mogą się z tym pogodzić

To największa wpadka w "Na dobre i na złe" - zmiana płci dziecka Rafała Konicy (Robert Koszucki) i Marty (Katarzyna Bujakiewicz)! Fani nawet po latach nie mogą się z tym pogodzić! Nic dziwnego - parze urodziły się bliźniaki - Jaś i Małgosia, a najmłodsze dziecko przyszło na świat jako "czarownica" Jagoda. Dziś Jagoda to Adaś, a nikt nie wspominał o operacji zmiany płaci u dziecka w Leśnej Górze... Jest szansa, że produkcja "Na dobre i na złe" naprawi swój skandaliczny błąd?

Dlaczego Adaś z "Na dobre i na złe" to nie Jagoda?

Serialowe dzieci Konicy i Marty nie mają szczęścia w scenariuszu "Na dobre i na złe". Jedna z bliźniaków - Małgosia - zginęła w tragicznym wypadku samochodowym, co strasznie zasmuciło i serialową rodzinę i fanów. Niestety, to nie wystarczyło - produkcja serialu nie zadbała o to, aby trzymać się przyjętej linii fabularnej i zamieniła dziewczynkę w chłopca. Jak do tego doszło?

Fani "Na do dobre i na złe" jednak nie zapominają! Pod ostatnim zdjęciem Rafała Konicy z synami, zamieszczonym na oficjalnym profilu serialu na Instagramie, czujny widz napisał:

- Największy błąd twórców serialu: magiczna zmiana płci u najmłodszego dziecka Konicy! 🤦🏼‍♀️ Doskonale pamiętam scenę po porodzie. Pierwsza była Małgosia, drugi był Jaś, a kiedy urodziło się trzecie Konica powiedział do Marty: "żeby bajka miała puentę..." - miała być Jagoda od określenia Baba Jaga. 

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

To nie ostatnia wpadka produkcji serialu "Na dobre i na złe" pod tym zdjęciem. O swoje miejsce upomniała się także serialowa Marta, czyli Katarzyna Bujakiewicz. - Znowu zniknęłam😂 - napisała mama dzieci Konicy. 

Na razie produkcja serialu "Na dobre i na złe" nie ustosunkowała się do swojej wielkiej wpadki. Może w nowym sezonie serialu po wakacjach 2020 scenarzyści wezmą pod uwagę żal fanów i spróbują jakoś logicznie zmierzyć się z zamianą płci u dzieci?  

Czytaj też: Tragedia gwiazdy Na dobre i na złe. Marcin Zacharzewski po pożarze prosi o pomoc!
 

Najnowsze