Tragedia gwiazdy Na dobre i na złe. Marcin Zacharzewski po pożarze prosi o pomoc!

2020-06-25 10:28 Ag
 Tragedia gwiazdy Na dobre i na złe. Marcin Zacharzewski po pożarze domu prosi o pomoc!
Autor: Artrama Tragedia aktora z Na dobre i na złe. Marcin Zacharzewski po pożarze domu prosi o pomoc!

Marcin Zacharzewski, czyli Borys Jakubek z "Na dobre i na złe" umieścił poruszający post na Instagramie z prośbą o pomoc. Ostatnio rodzina aktora z "Na dobre i na złe" przeżyła koszmar. W wyniku uderzenia pioruna wybuchł pożar w gospodarstwie bliskich Zacharzewskiego we wsi Mikołajki na Mazurach. Doszczętnie spłonęło niemal wszystko. Serialowy Borys z "Na dobre i na złe" zwrócił się do fanów o ratunek dla poszkodowanej w pożarze rodziny.

Poruszający post Marcina Zacharzewskiego, Borysa z "Na dobre i na złe", na Instagramie

Marcin Zacharzewski, który dzięki roli Borysa Jakubka w "Na dobre i na złe" stał się rozpoznawalnym aktorem na swoim Instagramie umieścił wzruszający post z prośbą o pomoc dla swojej rodziny z Mazur, która została poszkodowana w pożarze po uderzeniu pioruna w czasie burzy w sobotę, 20.06.2020, w miejscowości Mikołajki w gminie Młynary.

Horror jaki się rozegrał na oczach bliskich aktora z "Na dobre i na złe" aż trudno opisać. W ciągu zaledwie kilku minut doszczętnie spłonęły pomieszczenia gospodarcze: stodoła, obora, drewutnia i dawny kurnik. Tylko cudem udało się uratować dom, w którym mieszka rodzina Marcina Zacharzewskiego.

Kuzyni oraz wujowie serialowego Borysa z "Na dobre i na złe" stracili niemal cały dorobek życia. Na co dzień są rolnikami, którzy uprawiają ziemniaki, ogórki i cebulę, a także prowadzą niewielką pasiekę. Pożar zniszczył nie tylko budynki gospodarstwa, ale także sprzęt rolniczy i pszczelarski. Dorobek kilkudziesięciu lat życia.

Patrz też: Ślub gwiazdy Na dobre i na złe. Katarzyna Dąbrowska pochwaliła się mężem. Kim on jest?- ZDJĘCIA

W związku z ogromem zniszczeń po pożarze gwiazdor "Na dobre i na złe" zwrócił się do swoich fanów na Instagramie o pomoc i wsparcie finansowe dla rodziny.

Sprawdź też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Okrutny Borys zniszczy sparaliżowaną stażystkę Kazię

"W sobotę w wyniku uderzenia pioruna spłonęło gospodarstwo mojej rodziny. Często, jako dzieciak, jeździłem do nich na wakacje. Są mi bardzo bliscy. Została zorganizowana zbiórka, by choć trochę pomóc w odbudowie" - napisał Marcin Zacharzewski. 

Rodzinie serialowego Borysa z "Na dobre i na złe" może pomóc TUTAJ >>>

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLINIJ tutaj>>>

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kochani, przeczytajcie! Link do zbiórki w moim bio. Post udostępniony przez Marcin Zacharzewski (@marcin_zacharzewski_official)

Najnowsze