Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Koniec Kazi. Okrutny Borys zniszczy sparaliżowaną stażystkę

2020-06-24 12:49 jkk
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Koniec Kazi. Okrutny Borys zniszczy sparaliżowaną stażystkę
Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Koniec Kazi. Okrutny Borys zniszczy sparaliżowaną stażystkę

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 zobaczymy bardzo smutny koniec Kazi (Zuzanna Lit)! Okrutny Borys (Marcin Zacharzewski) dosłownie zniszczy sparaliżowaną stażystkę! Straszne słowa ordynatora zrujnują ciężką pracę Kazi, jej marzenia i plany... Czy szansa, którą dał nowej stażystce w "Na dobre i na złe" Bart (Piotr Głowacki) zostanie jednym ruchem zaprzepaszczona przez ordynatora Jakubka po wakacjach 2020?

Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Wszystkie plany i marzenia Kazi legną w gruzach! Dlaczego Borys ja tak potraktuje?

W "Na dobre i na złe" po wakacjach zobaczymy, jak bardzo okrutnym człowiekiem jest Borys! Kazia, która nie dość, że strasznie potraktowana przez los walczy z nieuleczalną chorobą, to straci przez nią pracę! Czy marzenia Kazi o zostaniu chirurgiem po wakacjach 2020 raz na zawsze legną w gruzach?

Tak w każdym razie będzie stwierdzi ordynator Borys Jakubek w "Na dobre i na złe", który strasznie potraktuje stażystkę na wózku! Według informacji "Świata Seriali" Borys nawet nie wysłucha Kazi po wakacjach 2020, bo tak naprawdę decyzję o jej dalszym losie podejmie już przed ich decydującą rozmową...  

Zobacz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Kazia odkryje, że doprowadziła do potwornego wypadku. Tadek wyzna jej miłość!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj>>>

- Ja od początku mówiłem, że powinna pani mieć specjalny program od dziekana - powie na wstępnie bezwzględny ordynator. 

- Czucie coraz bardziej mi wraca, nabieram siły w mięśniach nóg, ćwiczę... Jestem gotowa! - odpowie mu na to pełna nadziei Kazia. 

- Chirurg musi być mobilny i sterylny. To kwestia bezpieczeństwa pacjenta. Pani nie jest w stanie spełnić żadnego z warunków! Do operacji trzeba mieć nogi! - Borys nie da Kazi w Leśnej Górze po wakacjach 2020 żadnych szans!

Przypomnijmy - Kazia pojawiła się w Leśnej Górze w ostatnim sezonie "Na dobre i na złe". Już wtedy nowa stażystka miała problem z powodu swojej niepełnosprawności, ale Bart postanowił dać jej szansę. I wydawało się, że miał rację - lekarka na wózku okazała się świetną specjalistką! Jednak po wakacjach 2020 Borys uzna, że jest dokładnie odwrotnie. Czy Kazia dostanie jeszcze szansę na realizacje marzeń?

Najnowsze