Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Kazia odkryje, że doprowadziła do potwornego wypadku. Tadek wyzna jej miłość!

2020-06-17 18:24 sz
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Kazia odkryje, że doprowadziła do potwornego wypadku. Tadek wyzna jej miłość!
Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Kazia odkryje, że doprowadziła do potwornego wypadku. Tadek wyzna jej miłość!

Po wakacjach 2020 w serialu "Na dobre i na złe" Kazia (Zuzanna Lit) dowie się, że doprowadziła do koszmarnego wypadku! To Tadek (Marcin Urbanke) uświadomi jej okrutną prawdę. Między zwaśnionymi kochankami dojdzie do wzruszającego pojednania. Tadek w "Na dobre i na złe" wyzna miłość dziewczynie, której nigdy nie przestał kochać. Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Po wakacjach 2020 w serialu "Na dobre i na złe" zostanie rozwinięty wątek Kazi i Tadka, którzy pojawili się w Leśnej Górze w ubiegłym sezonie. Nowa stażystka miała nie lada problem z powodu swojej niepełnosprawności. Bart (Piotr Głowacki) postanowił dać jej szansę, co okazało się strzałem w dziesiątkę - lekarka na wózku okazała się bardzo obiecującą specjalistką! Los sprawił, ze w tym samym czasie o szpitala ubiegać się o staż przybył także Tadek, z którym dziewczyna niegdyś była w związku. To właśnie z powodu ich tragicznego wypadku Kazia nie może chodzić. To Tadek siedział za kierownicą. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Problemy Radwana z ginekologiem z Czech. Znajdzie receptę na udany seks pacjentek

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W serialu "Na dobre i na złe" okazało się jednak, że to wcale nie Tadek spowodował tragiczną w skutkach kolizję. To Kazia szarpnęła za kierownicę, a on przez ten cały czas pozwolił jej wierzyć, że to on ponosi winę za jej niepełnosprawność. Po wakacjach 2020 chłopak w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Kazi, że nigdy nie przestał jej kochać. Czy dziewczyna odwzajemni jego uczucie?

Sprawdź też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020: Maks Beger potwornie skrzywdzi Agatę! Będzie ją zdradzał i oszukiwał na oczach całego szpitala

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>> 

Super Raport 17 VI (goście: Fogiel, Dudek, Łapiński)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze