Na dobre i na złe po wakacjach 2020: Maks Beger potwornie skrzywdzi Agatę! Będzie ją zdradzał i oszukiwał na oczach całego szpitala

2020-06-04 13:12 jkk
 Na dobre i na złe po wakacjach 2020: Maks Beger potwornie skrzywdzi Agatę! Będzie ją zdradzał i oszukiwał na oczach całego szpitala
Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2020: Maks Beger potwornie skrzywdzi Agatę! Będzie ją zdradzał i oszukiwał na oczach całego szpitala

W serialu "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 zapowiada się na to, że Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) potwornie skrzywdzi Agatę (Emilia Komarnicka-Klynstra)! Będzie ją zdradzał i oszukiwał na oczach całego szpitala! Nowy lekarz do Leśnej Góry nie przywiózł ze sobą wiele dobrego - to mściwy, fałszywy, ale i niezwykle czarujący facet... Agata wpadła w jego sidła pod koniec ostatniego sezonu "Na dobre i na złe" i już po wakacjach 2020 będzie tego gorzko żałować!

Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Agata ciężko pożałuje romansu z Begerem! Czy zostanie z draniem, czy szybko od niego ucieknie?

Pod koniec ostatniego sezonu serialu "Na dobre i na złe" Agata poturbowana przez nieudane próby odzyskania Szczepana, wpadnie w sidła Begera. Będzie wyglądało na to, że chce się pocieszyć po straconej miłości, ale wygląda na to, że się znów zaangażuje w niewłaściwego faceta... 

Jak pamiętamy w 778 odcinku "Na dobre i na złe" psychopatyczny kardiochirurg Maks uwiódł Agatę z nie do końca czystych pobudek. On być może chce mieć piękna lekarkę po swojej stronie przy realizacji prywatnej zemsty w szpitalu. Jeżeli tak, to bardzo głupio pogra po wakacjach 2020! Co zrobi Beger, żeby upokorzyć Agatę?

Wygląda na to, że zaabsorbowana stratą Szczepana Agata przegapi ważny szczegół - reputację Maksa! Kardiochirurg to kobieciarz, który nie przepuści żadnej! Zanim zaciągnął do łóżka Agatę, podrywał Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska) i dobierał się do Dagmary (Maryla Morydz)... A po wakacjach 2020 Beger w "Na dobre i na złe" zabierze się także za drugą pielęgniarkę!

Ze zdjęć z polanu serialu, które Ciachorowski publikuje na swoim profilu na Instagramie wynika, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Maks będzie spędzał dużo czasu w towarzystwie pielęgniarek Dagmary i Asi (Joanna Pach-Żbikowska)i będzie z tego powodu wniebowzięty! A co z Agatą?

- W Leśnej Górze w pierwszej kolejności trzeba skumać się z pielęgniarkami 👩🏼‍⚕️👩🏻‍⚕️ 😊. A nikt nie potrafi wejść w bliskie stosunki z personelem lepiej niż dr Beger - stwierdził pod zdjęciem Ciachorowski.

Agata w "Na dobre i na złe" stanie w nowych odcinkach serialu przed wyborem: przymknąć oko na romanse Begera, uciec od niego "gdzie pieprz rośnie", albo uznać, jedna noc z Maksem nie jest warta uwagi... Jak myślicie, jak postąpi Agata po wakacjach 2020?

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Super Raport 3 VI (goście: Kosiniak-Kamysz, Kwaśniewski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.