Ślub gwiazdy Na dobre i na złe. Katarzyna Dąbrowska pochwaliła się mężem. Kim on jest?- ZDJĘCIA

2020-06-25 8:40 Ag
 Ślub gwiazdy Na dobre i na złe. Katarzyna Dąbrowska pochwaliła się mężem. Kim on jest?- ZDJĘCIA
Autor: Artrama Ślub gwiazdy Na dobre i na złe. Katarzyna Dąbrowska pochwaliła się mężem. Kim on jest?- ZDJĘCIA

Gwiazda "Na dobre i na złe" wzięła cichy ślub! Katarzyna Dąbrowska, znana jako doktor Wiktoria Consalida, rok temu odeszła z "Na dobre i na złe", a teraz pokazała na swoim Instagramie zdjęcie ze ślubu, który odbył się 20.06.2020. Kim jest mąż Katarzyny Dąbrowskiej? Aktorka bardzo chroni swoją prywatność, rzadko pojawia się z ukochanym publicznie, ale tym razem zrobiła wyjątek i pochwaliła się pięknymi zdjęciami ślubnymi z mężem! To Jarosław Tumidajski...

Piękny ślub Katarzyny Dąbrowskiej, czyli Wiktorii z "Na dobre i na złe"

Katarzyna Dąbrowska, znana jako Wiki z "Na dobre i na złe" już po ślubie. Na jej profilach na Instagramie i Facebooku pojawiły się piękne zdjęcia z sesji ślubnej z mężem. Aktorka i jej ukochany Jarosław Tumidajski wzięli ślub dokładnie 20.06.2020 roku. Choć oboje bardzo chronią swoje życie prywatne i rzadko pokazują się razem publicznie, to tym razem postanowili ogłosić światu, że są już małżeństwem.

Kim jest mąż gwiazdy "Na dobre i na złe"? Jarosław Tumidajski jest reżyserem Teatru Współczesnego w Warszawie. Połączyła ich nie tylko miłość, ale także praca. Dąbrowska gra w tymże teatrze w sztuce pt. "Najdroższy".

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Powrót matki Mareczka do Leśnej Góry! Pani Maria znów będzie bufetową w szpitalu

Zdjęcia ze ślubu Katarzyny Dąbrowskiej wzbudziły zachwyt jej przyjaciół i fanów na Instagramie i Facebooku. Zwłaszcza suknia ślubna aktorki z "Na dobre i na złe", która miała na sobie skromną, bardzo delikatną suknię z długim rękawem. Wyglądała naturalnie i pięknie, tak jak zawsze!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze