Na dobre i na złe, odcinek 763: Blanka wyprowadzi się od Radwana! Dla niego zostawi Maćka - ZDJĘCIA

2020-01-15 19:00 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 763: Blanka wyprowadzi się od Radwana! Dla niego zostawi Maćka - ZDJĘCIA
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 763: Blanka wyprowadzi się od Radwana! Dla niego zostawi Maćka - ZDJĘCIA

W 763 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka (Pola Gonciarz) przeżyje miłosny zawód. Od jakiegoś czasu zanosiło się, że jej przyjaźń z Krzysztofem Radwanem (Mateusz Damięcki) to coś więcej. I faktycznie dla niego młoda Consalida zerwie swój związek z Maćkiem (Adam Bobik). Rzuci chłopaka i tego samego dnia wyprowadzi się od Krzysztofa gdzie mieszkali we troje. Co na to Radwan w 763 odcinku "Na dobre i na złe"? Rozstanie Blanki z Maćkiem nie zrobi na nim żadnego wrażenia. To sprawi jej ogromny ból.

"Na dobre i na złe" odcinek 763 - środa, 15.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Blanka z "Na dobre i na złe" ma słabość do starszych lekarzy z Leśnej Góry. Najpierw zakochała się bez wzajemności w Adamie Krajewskim (Grzegorz Daukszewicz(, kochanku swojej matki Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), a niedawno obdarzyła uczuciem także Krzysztofa. Maciek słusznie podejrzewał, że Blanka ma słabość do swojego szefa, ordynatora oddziału ginekologicznego, gdzie odbywa stać.

Jednak dopiero w 763 odcinku "Na dobre i na złe" wszystko stanie się jasne! Blanka przekaże Krzysztofowi klucze do jego mieszkania i wyjaśni, że teraz przeprowadza się do hotelu rezydentów w Leśnej Górze. Dopiero wtedy Radwan domyśli się, że jego stażystka rozstała się z Maćkiem. - Nie lubię wracać do pustego mieszkania, a hotelu ktoś zawsze jest - doda dziewczyna. I wytłumaczy, że nie mieszka już z Maćkiem.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 763: Agata doniesie na Szczepana i Linę do urzędu imigracyjnego?

Co na to Radwan? Choć w 763 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka będzie miała nadzieję, że teraz szef zrobi kolejny krok i da jej do zrozumienia, że też do niej coś czuje, to Krzysztof zachowa się tak, jakby wiadomość o rozstaniu Consalidy z chłopakiem nie zrobiła na nim żadnego wrażenia. Nadzieje Blanki, że między nimi coś będzie prysną jak bańka mydlana.

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Mroczna tajemnica Agaty. Gdzie naprawdę była przez dwa lata?

Na dobre i na złe odc. 763. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 763. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)
Na dobre i na złe, odc. 742. Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)
Autor: vod.tvp.pl; Artrama Na dobre i na złe, odc. 742. Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)
Najnowsze