Na dobre i na złe, odcinek 772: Dominika straci wzrok. To kolejny objaw nieuleczalnej choroby - ZWIASTUN

2020-03-18 11:54 Ag
 Na dobre i na złe, odcinek 772: Dominika straci wzrok. To kolejny objaw nieuleczalnej choroby - ZWIASTUN
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 772: Dominika straci wzrok. To kolejny objaw nieuleczalnej choroby - ZWIASTUN

W 772 odcinku "Na dobre i na złe" Dominika (Paulina Gałązka) z przerażeniem zorientuje się, że nie widzi! Ukochana Marcina (Filip Bobek), która choruje na stwardnienie rozsiane nagle straci wzrok, a lekarze z Leśnej Góry nie będą w stanie jej pomóc. Bart (Piotr Głowacki) spróbuje chorą uspokoić, ale mimo podania leków, stan Dominiki w 772 odcinku "Na dobre i na złe" się nie poprawi. Tymczasem Marcin z pomocą Jorge (Adrian Zaremba) wreszcie porozmawia z Dominiką. Zobaczcie ZWIASTUN 772 odcinka "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 772 - środa, 18.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Dominiki z "Na dobre i na złe" znów da o sobie znać. Cierpiąca na SM dziewczyna Marcina wpadnie w panikę, bo w 772 odcinku "Na dobre i na złe" odkryje, że nagle straciła wzrok. Na pomoc wezwie pielęgniarkę Dagmarę (Maryla Morydz), ale ona zdoła tylko wezwać neurochirurga, Artura Barta.

W ciągu kolejnych godzin Dominika w 772 odcinku "Na dobre i na złe" przejdzie szereg badań, po których Bart spróbuje chorą uspokoić. Mimo podania leków, stan Dominiki jednak się nie poprawi, więc pacjenta będzie bliska załamania. - Czy to się cofnie?!

- Tak, powinno... To raczej objaw rzutu. Przy stwardnieniu rozsianym zdarza się zapalenie nerwu wzrokowego... Trochę mnie tylko niepokoi, bo trwa za długo. Zwykle to ustępuje po kilkudziesięciu minutach… - stwierdzi okulista.

- Dlaczego u mnie jest inaczej?! - Nie wiem. Zrobimy dodatkowe badania... - Błagam, ja chcę znowu widzieć! - Zmienimy leki... Ale możemy je podać tylko między rzutami.

- Jak to? Musimy czekać, aż minie ślepota, żeby zmienić leki?! - zapyta z niedowierzaniem coraz bardziej przerażona Dominika.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 773: Dominika w ciąży! Zaryzykuje życie, żeby urodzić dziecko Marcina?

Tymczasem Molenda w 772 odcinku "Na dobre i na złe" odwiedzi Darię Zubrzycką (Aleksandra Batko), drugą żonę gangstera Tomasza Zubrzyckiego (Filip Wałcerz), którego śmierć sfingował, a który teraz siedzi w więzieniu. Uciekający przed policją Marcin będzie gotów na wszystko, by oczyścić się w końcu z podejrzeń o podwójne morderstwo - pielęgniarki Izy "Rudej" (Martyna Bazychowska) oraz innego przestępcy, Fałata.

- Zubrzycki chce mnie wrobić. Pomóż mi udowodnić, że jestem niewinny! - zacznie błagać Darię. 

Ale Zubrzycka w 772 odcinku "Na dobre i na złe" odmówi. - A jesteś? Sorry, ale ja nie mam takiej mocy… - Najpierw załatwi mnie, a potem ciebie. Masz dziecko! Za dużo wiesz…- uprzedzi ją Marcin, który będzie pewny, że to Zubrzycki za wszystkim stoi.

Nieco później, w 772 odcinku "Na dobre i na złe" Marcin z pomocą Jorge skontaktuje się z Dominiką. Ukochana poprosi go, żeby razem uciekli, gdzieś daleko. Ich rozmowę podsłucha ojciec Dominiki, prokurator Mirosław Grec (Jacek Mikołajczak).


Jorge pomoże Marcinowi skontaktować się z Dominiką…

 

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 773: Julka odziedziczy po ojcu nieuleczalną chorobę! Maks doniesie na Burską

Na dobre i na złe odc. 772. Dominika (Paulina Gałązka)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 772. Dominika (Paulina Gałązka)
Na dobre i na złe odc. 772. Marcin Molenda (Filip Bobek), Daria Zubrzycka (Aleksandra Batko)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 772. Marcin Molenda (Filip Bobek), Daria Zubrzycka (Aleksandra Batko)
Najnowsze