Na dobre i na złe, odcinek 773: Julka odziedziczy po ojcu nieuleczalną chorobę! Maks doniesie na Burską

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 773: Julka odziedziczy po ojcu nieuleczalną chorobę! Maks doniesie na Burską

Na dobre i na złe, odcinek 773: Julka odziedziczy po ojcu nieuleczalną chorobę! Maks doniesie na Burską

2020-03-10 12:21

W 773 odcinku "Na dobre i na złe" Julka Burska (Aleksandra Hamkało) będzie miała pierwsze objawy choroby, na którą od lat cierpi jej ojciec! Nie chodzi jednak o Jakuba (Artur Żmijewski), tylko o biologicznego ojca Julki, muzyka Ryśka Greca (Sławomir Orzechowski). Co ciekawe, to Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), który ma powody, by nienawidzić męża Julki, Artura Barta (Piotr Głowacki), w 773 odcinku "Na dobre i na złe" zauważy, że Burska może być chora.

Na dobre i na złe" odcinek 773 - środa, 25.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Julka z "Na dobre i na złe" tak jak jej ojciec będzie nieuleczalnie chora? Kilka lat temu Burska odnalazła swojego prawdziwego ojca, którym okazał się chory na Alzheimera muzyk Rysiek Grec. Czy to możliwe, by lekarka z Leśnej Góry odziedziczyła po nim tę straszną chorobę, która oznaczałby jednocześnie koniec jej zawodowej kariery?

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 773: Dominika w ciąży! Zaryzykuje życie, żeby urodzić dziecko Marcina?

Wątpliwości co do stanu Julki w 773 odcinku "Na dobre i na złe" będzie miał Maks Beger, zaciekły wróg Barta, który wini męża Burskiej za największą tragedię w swoim życiu, śmierć brata. Właśnie z powodu nowego kardiochirurga w Leśnej Górze Julka będzie miała spore kłopoty.

W 773 odcinku "Na dobre i na złe" to ona znajdzie się na celowniku Begera, który będzie chciał w ten sposób wyrównać rachunki z przeszłości. Maks zjawi się niespodziewanie na sali podczas operacji przeprowadzanej przez Julkę. Podważy jej kompetencje jako anestezjologa i spróbuje wyprowadzić z równowagi. Da jej do zrozumienia, że nie zaliczy specjalizacji.

Po skończonym zabiegu Julka w 773 odcinku "Na dobre i na złe" ostro zaprotestuje przeciw jego zachowaniu. Nie zgodzi się na to, by kwestionował jej decyzję. Zaraz potem Maks poinformuje dyrektora Konicę (Robert Koszuck), że kobieta zachowuje się niepokojąco i nie nadaje się na lekarza. Zasugeruje, że może mieć początki choroby Alzheimera jak jej biologiczny ojciec.

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Co łączy Maksa Begera z Bartem? Zabił jego brata!

Dlaczego Maks w "Na dobre i na złe" będzie chciał zniszczyć karierę Julki? Tomasz Ciachorowski uchylił rąbka tajemnicy.

-Brat Maksa popełnił samobójstwo po nieudanej operacji wykonanej przez Barta. Maks do dzisiaj obwinia profesora za to, co się stało. Ta tragedia właściwie zadecydowała, że wybrał ten zawód. Ma pewne rachunki do wyrównania i zamierza skonfrontować Barta z tym, co wydarzyło się w przeszłości. On chce coś Bartowi udowodnić, zmierzyć się z nim i jego metodą leczenia. Dodatkowego smaczku temu wątkowi dodaje fakt, że Maks będzie zasiadał w komisji bioetycznej, która zatwierdza projekty Barta...

Na dobre i na złe odc. 626. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), jej ojciec Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 626. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), jej ojciec Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski)
Na dobre i na złe odc. 626. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), jej ojciec Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 626. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), jej ojciec Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski)
Na dobre i na złe odc. 635. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 635. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze