Na dobre i na złe, odcinek 773: Dominika w ciąży! Zaryzykuje życie, żeby urodzić dziecko Marcina?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 773: Dominika w ciąży! Zaryzykuje życie, żeby urodzić dziecko Marcina?

Na dobre i na złe, odcinek 773: Dominika w ciąży! Zaryzykuje życie, żeby urodzić dziecko Marcina?

2020-03-03 15:47

W 773 odcinku "Na dobre i na złe" Dominika (Paulina Gałązka) dowie się, że jest w ciąży! Ojcem dziecka oczywiście jest Marcin (Filip Bobek), który wkrótce w "Na dobre i na złe" zostanie zamknięty za kratami z zarzutami o dwa zabójstwa. Z kolei chora Dominika, żeby urodzić, będzie musiała odstawić leki. Czy zaryzykuje swoje życie? Sprawdź, co wydarzy się w 773 odcinku "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 773 - środa, 22.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Dominika zajdzie w ciążę! W serialu "Na dobre i na złe" Marcin i jego dziewczyna kochają się na zabój, jednak świat robi wszystko, żeby ich rozdzielić. Molenda jest wrabiany przez Zubrzyckiego (Filip Wałcerz) w aż dwa zabójstwa: Andrzeja Fałata i Izabeli Majewskiej. Trafi za kraty. To, że ojciec Dominiki jest prokuratorem, wcale nie pomaga sytuacji zakochanych. Podobnie jest z chorobą dziewczyny, która cierpi na stwardnienie rozsiane i nikt nie wie, jak długo będzie żyć. Już w 773 odcinku "Na dobre i na złe" sprawa Marcina i Dominiki skomplikuje się jeszcze bardziej! Co się wydarzy?

CZYTAJ: Na dobre i na złe, odcinek 769: Maks dobierze się do pielęgniarki Dagmary! Ohydne zachowanie Begera

W 773 odcinku "Na dobre i na złe" według doniesień "Świata Seriali" Dominika zacznie mieć potworne mdłości. Pół dnia przesiedzi wymiotując i w końcu trafi na SOR. Jej stan będzie bardzo ciężki! Zajmie się nią Julka (Aleksandra Hamkało). Rezolutna lekarka stwierdzi, że to mogą być objawy ciąży

W "Na dobre i na złe" Dominika zostanie skierowana pod opiekę Radwana (Mateusz Damięcki). Ginekolog jednoznacznie potwierdzi przypuszczenia Burskiej - Kwietniewska zostanie mamą. Oczywiście to Marcin będzie ojcem jej dziecka. 

Bart (Piotr Głowacki), który jest lekarzem prowadzącym Dominiki w jej walce ze stwardnieniem rozsianym, będzie wściekły. Leki na SM nie mogą być brane podczas ciąży. To oznacza, że jeżeli Kwietniewska zechciałaby urodzić, to będzie musiała liczyć się z ostrzejszym przebiegiem śmiertelnej choroby. Co zrobi Dominika w "Na dobre i na złe"? Czy zaryzykuje swoje życie, żeby urodzić dziecko Marcina?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze