Na dobre i na złe, odcinek 772: Maks Beger oskarży Barta o zabójstwo brata! Co ich łączy?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 772: Maks Beger oskarży Barta o zabójstwo brata! Co ich łączy?

Na dobre i na złe, odcinek 772: Maks Beger oskarży Barta o zabójstwo brata! Co ich łączy?

2020-02-19 12:54

Kim tak naprawdę jest Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) z serialu "Na dobre i na złe"? W 722 odcinku okaże się, że nowy ordynator kardiologii zatrudnił się w Leśnej Górze z powodu Barta (Piotr Głowacki)! Łączy ich mroczna przeszłość, która w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" pokrzyżuje Arturowi wszystkie plany. Czy zabił brata Maksymiliana? Sprawdź, co wydarzy się w 722 odcinku serialu.

"Na dobre i na złe" odcinek 772 - środa, 18.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Maksymilian Beger w serialu "Na dobre i na złe" wkrótce na stałe osiądzie w Leśnej Górze. Konica (Robert Koszucki) zaproponuje mu posadę ordynatora na świeżo otworzonym oddziale kardiologii. Lekarz przyjmie propozycję wiedząc, że będzie miał okazję porozmawiać z Bartem.

Już od 768 odcinka "Na dobre i na złe", kiedy to Maks po raz pierwszy pojawi się na ekranie, będzie wykazywał niezdrowe zainteresowanie Arturem. Podczas pierwszego spotkania z Hanią (Marta Żmuda-Trzebiatowska) Beger najpierw odmówi jej pomocy w asyście, ale zmieni zdanie słysząc nazwisko słynnego neurochirurga. O co tu chodzi? Co łączy Maksa z Bartem?

Nie przegap >>> Tomasz Ciachorowski w Na dobre i na złe. Kardiolog Maks uwiedzie Hanię Sikorkę i pielęgniarkę Dagmarę

W 722 odcinku "Na dobre i na złe" wszystko stanie się jasne. Według doniesień "Świata Seriali" Maks pod pretekstem konsultacji neurochirurgicznej nareszcie dorwie Artura sam na sam. Podczas spotkania zapowie, że zasiada w komisji, która ma zatwierdzić wniosek Barta o przeprowadzenie eksperymentu medycznego. 

Zrobi się groźne, bo zaraz po tym Maks w 722 odcinku "Na dobre i na złe" wspomni Bartowi o operacji, którą neurochirurg przeprowadził wiele lat wcześniej, w Niemczech. Pacjent skończył tragicznie, ponieważ niedługo po nieudanym zabiegu popełnił samobójstwo. Beger uświadomi Bartowi, że owym pacjentem był jego brat!

Nowy bohater "Na dobre i na złe" będzie obwiniał Artura o śmierć członka rodziny. Okaże się, ze Maks nie rzuca słów na wiatr i niedługo po tej rozmowie komisja bioetyczna odrzuci wniosek Barta. To będzie zemsta! Na tym jednak nie koniec. Wszystko wskazuje na to, że kardiolog nie ma serca i zrobi wszystko, żeby zniszczyć życie oraz karierę zabójcy brata. Najwyraźniej Maksymilian Beger niewiele różni się od poprzedniego bohatera granego przez Tomasza Ciachorowskiego, czyli Artura z "M jak miłość". Widzowie "Na dobre i na złe" powinni przygotować się na spore emocje i kolejne intrygi.

Czytaj >>> Na dobre i na złe, odcinek 768: Michał oświadczy się Hani? Dostanie pierścionek od matki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze