Tomasz Ciachorowski w Na dobre i na złe. Kardiolog Maks uwiedzie Hanię Sikorkę i pielęgniarkę Dagmarę

i

Autor: Artrama Tomasz Ciachorowski w Na dobre i na złe. Kardiolog Maks uwiedzie Hanię Sikorkę i pielęgniarkę Dagmarę

Tomasz Ciachorowski w Na dobre i na złe. Kardiolog Maks uwiedzie Hanię Sikorkę i pielęgniarkę Dagmarę

2020-02-03 13:50

Tomasz Ciachorowski dołączył do obsady serialu "Na dobre i na złe" i już wiemy, że nieźle namiesza. Genialny kardiochirurg Maksymilian Beger, w którego wcieli się były gwiazdor "M jak miłość", z prędkością światła zawojuje Leśną Górę, a w szczególności skoncentruje się na podbojach miłosnych! W "Na dobre i na złe" zacznie podrywać nie tylko Hanię Sikorkę (Marta Żmuda-Trzebiatowska), ale również wpadnie mu w oko pielęgniarka Dagmara (Maryla Morydz). Co z tego wyniknie? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 768 - środa, 19.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Tomasz Ciachorowski w serialu "Na dobre i na złe" zagra światowej sławy kardiochirurga Maksymiliana Begera, który szybko zadomowi się w Leśnej Górze. Nie tylko zrobi karierę i wskoczy na stanowisko ordynatora nowego oddziału, ale również zacznie szukać romansu.

W jaki sposób Maks znajdzie się w szpitalu? Według doniesień "Świata Seriali" to Hania zaprosi lekarza do Leśnej Góry. Wszystko przez to, że będzie chciała jego pomocy w uratowaniu Amelii (Klaudia Golon), nastolatki z poważną chorobą serca. Już na samym początku Beger zaskoczy Sikorkę i da się poznać jako flirciarz.

Maks w 758 odcinku "Na dobre i na złe" zaprosi Hanię na służbowe spotkanie do baru! Zacznie ją czarować, komplementować dłonie oraz uśmiech... Michał (Mateusz Janicki) powinien mieć się na baczności!

Czytaj >>> Michał oświadczy się Hani? Dostanie pierścionek od matki

Za sprawą Konicy (Robert Koszucki) Maksymilian zagości na dłużej w szpitalu. Najpierw gościnnie przeprowadzi operację, a później dostanie ciepły stołek ordynatora nowego oddziału kardiochirurgii. Szybko wpadnie mu w oko także pielęgniarka Dagmara i bezwstydnie zacznie podrywać i ją, i Hanię. Co z tego wyniknie? Tomasz Ciachorowski znany jest raczej z grania czarnych charakterów. Czy i tym razem możemy spodziewać się po jego bohaterze wszystkiego, co najgorsze? Przekonamy się już wkrótce, oglądając nowe odcinki serialu "Na dobre i na złe".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze