Na dobre i na złe, odcinek 768: Dominika dowie się, że Marcin ma na sumieniu śmierć Rudej - ZWIASTUN

2020-02-19 13:39 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 768: Dominika dowie się, że Marcin ma na sumieniu śmierć Rudej
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 768: Dominika dowie się, że Marcin ma na sumieniu śmierć Rudej

W 768 odcinku "Na dobre i na złe" Marcin (Filip Bobek) nie będzie mógł pogodzić się z tym, że nie uratował pielęgniarki Izy "Rudej" (Martyna Bazychowska). Osaczona przez mafię dziewczyna skoczyła z mostu, ale to Marcin będzie w gronie podejrzanych! Pętla wokół Molendy, którego ktoś chce wrobić w dwa zabójstwa zaciśnie się jeszcze bardziej. Co więcej, w 768 odcinku "Na dobre i na złe" Dominika (Paulina Gałązka) zwątpi w niewinność Marcina. Przeciwko ukochanemu nastawi ją ojciec, prokurator Grec (Jacek Mikołajczak)!

"Na dobre i na złe" odcinek 768 - środa, 19.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Rudej w "Na dobre i na złe" nie będzie przypadkowa! Ktoś chce wrobić Marcina Molendę nie tylko w zabójstwo gangstera Fałata oraz morderstwo pielęgniarki "Rudej", która pomagała anestezjologowi sfingować śmierć Tomasza Zubrzyckiego (Filip Wałcerz).

Na moście, z którego skoczyła "Ruda" w 768 odcinku "Na dobre i na złe" policja znajdzie leki ze szpitala w Leśnej Górze, z których zwykle korzystają anestezjolodzy! Marcin będzie przesłuchiwany przez prokuratora Marka Kąkola (Marcin Stec), który spróbuje ustalić co łączyło Molendę ze zmarłą Izą. O swoich podejrzeniach powie ojcu Dominiki.

Tymczasem w 768 odcinku "Na dobre i na złe" Marcin nie wspomni Dominice, że w ogóle znał "Rudą". - Nie zazdroszczę ci twojego zawodu... Bardzo to przeżywasz? Hej kochanie, uczę się ciebie od nowa, jak nowego auta...
- Auta?

- Wiesz, miałam kilka jak jeszcze prowadziłam - wyzna dziewczyna Molendy. - I wymieniłaś na lepszy model?
- Najlepszy, tylko jeszcze nie wiem czy sportowy, czy rodzinny...
- A jaki model zamawiałaś?
- Wiesz, mam problemy z pamięcią...
- Każdy model można przerobić - zapewni ukochaną Marcin.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 768: Hania w nocnym klubie z Maksem Begerem! Mówią o nim dziwne rzeczy - ZWIASTUN

Prokurator Grec w 768 odcinku "Na dobre i na złe" zażąda od Marcina, żeby zostawił jego córkę w spokoju. - Zostaw Dominikę w spokoju! Pojedziesz teraz do niej, powiesz, że masz kogoś, że ci się znudziła, cokolwiek... Utniesz to!
- A jak nie?!
- A jak nie, to cię zabiję! - zagrozi mu Grec.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 772: Maks Beger oskarży Barta o zabójstwo brata! Co ich łączy?

Zaraz potem w 768 odcinku "Na dobre i na złe" ojciec zadzwoni do Dominiki, by powiedzieć jej o śmierci dziewczyny, w którą zamieszany był Marcin! Dziewczyna Molendy wreszcie pozna chociaż część prawdy. - Kim ty jesteś? Kim była ta dziewczyna Marcin? Ta, która skoczyła z mostu!

- Nikim specjalnym... Czemu pytasz?
- Bo mówiłeś o niej, jak o kimś obcym, więc pytam się kim dla ciebie była?!
- Była zamieszana w sprawę Zubrzyckiego. Nie chciałem cię mieszać w to całe gówno, które jest teraz wokół mnie! Chciałem cię chronić! Musisz mi zaufać...
- Chciałbym, ale musisz przestać mnie oszukiwać. Marcin, nie możesz mnie oszukiwać! - poprosi Dominika.

Najnowsze