Na dobre i na złe, odcinek 768: Hania w nocnym klubie z Maksem Begerem! Mówią o nim dziwne rzeczy - ZWIASTUN

2020-02-13 13:24 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 768: Hania w nocnym klubie z Maksem Begerem! Mówią o nim dziwne rzeczy - ZWIASTUN
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 768: Hania w nocnym klubie z Maksem Begerem! Mówią o nim dziwne rzeczy - ZWIASTUN

Tomasz Ciachorowski w "Na dobre i na złe" wcieli się w wybitnego kardiochirurga Maksa Begera. To Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) w 768 odcinku "Na dobre i na złe" ściągnie lekarza do Leśnej Góry, żeby pomógł jej w operacji pacjentki ze skoliozą i poważną wadą serca. Początek znajomości Hani i Maksa będzie bardzo intrygujący. Umówią się na konsultację w nocnym klubie, a Beger w 768 odcinku "Na dobre i na złe" od pierwszej chwili będzie Sikorkę podrywał. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na dobre i na złe" odcinek 768 - środa, 19.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Tomasz Ciachorowski po odejściu z "M jak miłość" dołączył do obsady "Na dobre i na złe". Nie będzie już takim psychopatą jak Artur Skalski, ale Maks Beger też będzie czarnym charakterem w Leśnej Górze. Z pozoru uroczy, czarujący kardiochirurg w 768 odcinku "Na dobre i na złe" zwróci uwagę na Hanię Sikorkę.

Lekarka przeprowadzi w Leśnej Górze ryzykowną operację u pacjentki Amelii ze skoliozą i poważną wadą serca. A gdy w 768 odcinku "Na dobre ina złe" okaże się, że chora potrzebuje także konsultacji kardiologa, obdzwoni wszystkich znajomych specjalistów – niestety bez skutku. Na jej liście znajdzie też Maks Beger.

- Zostało mi jeszcze jedno nazwisko, ale nie wiem... Słyszałam o nim różne dziwne rzeczy. Poza tym to jest kardiochirurg, a ja potrzebuję kardiologa... - wyjaśni Michałowi (Mateusz Janicki). 

To właśnie Beger w 768 odcinku "Na dobre i na złe" jako jedyny zgodzi się na konsultację. Hania spotka się z kolegą w nocnym klubie – gotowa na wszystko, by sprowadzić go do szpitala. Maks od razu zasypie ją komplementami. 
- Nie sądziłem, że ortopedzi mają aż tak zgrabne dłonie
- A ja, że kardiochirurg może umawiać się na konsultacje w nocnym klubie!
- Widzi pani, wzajemnie się zaskoczyliśmy. To całkiem niezły początek znajomości...

Sprawdź też: Marta Żmuda Trzebiatowska odejdzie z Na dobre i na złe. Uśmiercą Hanię Sikorkę?

Kiedy Maks w 768 odcinku "Na dobre i na złe" zobaczy wyniki badań pacjentki Hani będzie w szoku. - Operowała ją pani? Widzę, że lubi pani jazdę bez trzymanki! Konsultowała pani tę pacjentkę kardiologicznie?
- Oczywiście! Skolioza spowodowała, że serce jest przesunięte. Było ryzyko zatrzymania krążenia...
- Ryzyko to mało powiedziane...

Patrz też: Tomasz Ciachorowski w Na dobre i na złe. Kardiolog Maks uwiedzie Hanię Sikorkę i pielęgniarkę Dagmarę

Po udanej operacji w 768 odcinku "Na dobre i na złe" Maks nadal będzie Hanię podrywać i to coraz śmielej.
- Tak myślałem...
- Że... co?
- Że ma pani najpiękniejszy uśmiech świata...

Nie od razu w "Na dobre i na złe" okaże się jaką tajemnicę ukrywa Maks Beger i kim naprawdę jest. Ale istotne będzie to, że dobrze zna Artura Barta (Piotr Głowacki). Słysząc od Hani, że neurochirurg pracuje w Leśnej Górze zgodzi się na operację. Wygląda na to, że Maks zna Artura z przeszłości...

Na dobre i na złe odc. 768. Maksymilian Beger ( Tomasz Ciachorowski), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 768. Maksymilian Beger ( Tomasz Ciachorowski), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)
	Na dobre i na złe odc. 768. Maksymilian Beger ( Tomasz Ciachorowski), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Marcin Molenda (Filip Bobek)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 768. Maksymilian Beger ( Tomasz Ciachorowski), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Marcin Molenda (Filip Bobek)
Na dobre i na złe odc. 768. Maksymilian Beger ( Tomasz Ciachorowski), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 768. Maksymilian Beger ( Tomasz Ciachorowski), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)