Marta Żmuda Trzebiatowska odejdzie z Na dobre i na złe. Uśmiercą Hanię Sikorkę?

2020-02-06 11:59 jkk
Marta Żmuda Trzebiatowska odejdzie z Na dobre i na złe. Uśmiercą Hanię Sikorkę?
Autor: Artrama Marta Żmuda Trzebiatowska odejdzie z Na dobre i na złe. Uśmiercą Hanię Sikorkę?

Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska) w "Na dobre i na złe" umrze? Na razie na pewno Sikorka zniknie z serialu! W jaki sposób producenci serialu pozbędą się z ekranu Hani? Żmuda-Trzebiatowska jest w drugiej ciąży i robi sobie przerwę w pracy, znika ze wszystkich seriali na jakiś czas. Czy Hania wyjedzie czas z Leśnej Góry, czy scenarzyści uśmiercą ulubioną bohaterkę "Na dobre i na złe"? Pewne jest jedno: romans Michała i Hani będzie musiał poczekać na swoje "żyli długo i szczęśliwie".

Na dobre i na złe. Sikorka znika z serialu! Wyjedzie czy zginie?

Scenarzyści "Na dobre i na złe" mają nie lada orzech do zgryzienia. Żmuda-Trzebiatowska w drugiej ciąży zdecydowała się zawiesić swoją karierę na pewien czas. Zniknie ze wszystkich seriali! Jak sobie poradzą z ciążą i decyzją Żmudy-Trzebiatowskiej producenci "Na dobre i na złe"?

Na razie decyzje w sprawie dalszych losów Hani serialu są trzymane w ścisłej tajemnicy. Śmierć Sikorki byłaby wielkim smutkiem dla fanów "Na dobre i na złe" - to jedna z ulubionych bohaterek!

Zobacz koniecznie: Tomasz Ciachorowski w Na dobre i na złe. Kardiolog Maks uwiedzie Hanię Sikorkę i pielęgniarkę Dagmarę

Na razie Żmuda-Trzebiatowska czuje się i wygląda świetnie. Tak prezentowała się na gali Telekamer, która ma być jednak jej ostatnim oficjalnym wyjściem. fanów "Na dobre i na złe" jednak najbardziej interesuje, czy Sikorka wróci do serialu!

Hania i Michał w 767 odcinku "Na dobre i na złe" wyznają sobie miłość. Wszystko za sprawa Michała, który choć nie narzeka na brak zainteresowania ze strony kobiet, naciska na poważny związek z Sikorką. Aż w końcu w 768 odcinku "Na dobre i na złe" oświadczy się Hani!

- Cholernie się boję, ale okej! Chcę ciebie, nas i tych wnuków bawiących się w słońcu! - wyzna wreszcie Michałowi Hania.

- Świetnie, bo cię kocham!

- Świetnie, bo ja ciebie też!

- Teraz będziemy żyć długo i szczęśliwie.

Zapowiada się jednak na to, że na swoje "Żyli długo i szczęśliwie" Hania i Michał w "Na dobre i na złe" będą musieli trochę poczekać. Do czasu aż owoc realnej miłości Żmudy-Trzebiatowskiej przyjdzie szczęśliwie na świat cały i zdrowy. jednak wygląda na to, że że producenci serialu nie wpadną na szatański pomysł i nie uśmiercą Sikorki.

Żmuda-Trzebiatowska dementuje na swoim Instastory, jakoby miała zniknąć z serialu "Na dobre i na złe". - Dementuję, nie zniknę, będę pojawiać się na ekranie w roli Hani Sikorki, przynajmniej dopóki zdrowie mi na to pozwoli - komentuje aktorka doniesienia z uśmiechem. Pełna wypowiedź gwiazdy "Na dobre i na złe" na Instastory Żmudy-Trzebiatowskiej.

Telekamery 2020. Marta Żmuda Trzebiatowska
Autor: AKPA Telekamery 2020. Marta Żmuda Trzebiatowska
Najnowsze