Na dobre i na złe

Konica odejdzie z Na dobre i na złe?! Robert Koszucki dostał angaż w innym programie TVP

2023-08-14 12:36

To już koniec Konicy (Robert Koszucki) w "Na dobre i na złe"?! Ostatnio Robert Koszucki coraz rzadziej pojawiał się na planie uwielbianego serialu TVP2, a teraz wyszło na jaw, dlaczego tak się stało! Aktor został nowym prowadzącym "Pytania na śniadanie", gdzie u boku Małgorzaty Opczowskiej zastąpił Łukasza Nowickiego. Popularny Konica ma już za sobą debiut w śniadaniówce, ale czy nowa rola oznacza, że już na zawsze pożegna się z "Na dobre i na złe"? Szczególnie, że już dawno nie było go widać na planie! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Koniec Rafała Konicy w "Na dobre i na złe"?! Robert Koszucki nowym prowadzącym "Pytania na śniadanie"!

W ostatnim sezonie "Na dobre i na złe" Konica rzadko pojawiał się w Leśnej Górze. Mimo iż do niedawna pełnił rolę dyrektora kultowej placówki, tak po tragicznym w skutkach wybuchu gazu, w trakcie którego zginęła m.in. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), a ciężko ranny został Tadek (Marcin Urbanke), Rafał zrezygnował z funkcji, którą ostatecznie przejęła Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra). Oczywiście, Konica ucieszył się z jej wyboru, gdyż sam mocno kibicował Woźnickiej, a to dlatego, że w pewnym momencie poczuł, że jest dla niego kimś więcej niż tylko koleżanką z pracy! Tym bardziej, że z Agatą próbowali go połączyć jego synowie - Adaś (Artur Sokólski) i Jaś (Mateusz Bożek), ale z czasem do roboty wziął się sam Rafał. Wówczas Konica i Woźnicka mocno się do siebie zbliżyli, ale po wypadku Jasia wszystko się zmieniło. Tym bardziej, że lekarz już stracił jedno dziecko, dlatego później bardziej skupił się na synu. A po raz ostatni widzowie mogli go oglądać w 867 odcinku "Na dobre i na złe", gdy wspólnie z przyjaciółmi wyprawił Woźnickiej imprezę urodzinową i wręczył ukochanej wyjątkowy prezent!

Od tego czasu Konica już nie pojawił się w "Na dobre i na złe", a co więcej Robert Koszucki zaczął już sporadycznie pojawiać się w innych serialach TVP czy Telewizji Polsat. Aktor wystąpił m.in. w "Ojcu Mateuszu" czy "Mecenas Poradzie", "Rodzinie na Maxa" czy "Matce", ale miał tam do zagrania jedynie epizody. Jednak niedawno pojawiła się zaskakująca informacja o odejściu Łukasza Nowickiego z "Pytania na śniadanie" po 13 latach! Wówczas spekulowano, kto zastąpi znakomitego aktora u boku Małgorzaty Opczowskiej, ale szybko stało się jasne, że będzie to właśnie Robert Koszucki, czym oficjalne profile śniadaniówki i "Bądźmy Razem.TVP" pochwaliły się w swoich mediach społecznościowych na dzień przed emisją programu, w którym miał zadebiutować właśnie popularny Rafał Konica z "Na dobre i na złe"!

- Doskonale Wam znany z Na dobre i na złe 🧡 Robert Koszucki 🩺 dołącza do grona prowadzących Pytanie na śniadanie ☕ W najlepszym programie śniadaniowym w Polsce zadebiutuje już w poniedziałek u boku Małgorzata Opczowska 👏 To nasz nowy duet prowadzących 👍 #BądźmyRazem 😍 - czytamy na profilu "Bądźmy Razem.TVP".

- Do rodziny #pytanienasniadanie dołącza Robert Koszucki 🤩 Robercie, bardzo się cieszymy! Witamy na pokładzie! Robert zadebiutuje jutro u boku Małgorzata Opczowska 😊 To nasza nowa para prowadzących! 🌸🧡 Robert często gościł w naszym studiu więc wierzymy, że będzie czuł się jak w domu 😊 #news #robertkoszucki #nowyprowadzacy - powitało go "Pytanie na śniadanie".

Czy nowa rola Roberta Koszuckiego w innym programie TVP będzie jednoznaczna z tym, że aktor już zawsze pożegna się z "Na dobre i na złe"? Tym bardziej, że ostatnio pojawiał się w uwielbianym medycznym serialu coraz rzadziej, a na dodatek dawno nie było go widać na planie. Szczególnie, że aktor sam chętnie chwalił się zdjęciami z kultowej produkcji lub pozował do nich z kolegami i koleżankami z "Na dobre i na złe", ale już od dawna nie pojawiło się nic nowego! Zatem czy Konica faktycznie zniknie? Tego dowiemy się oglądając nowe odcinki!

Koniec Na dobre i na złe. Aktorzy zagrali już ostatnie sceny!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze