Na dobre i na złe, odcinek 837: Agata nowym dyrektorem Leśnej Góry! Tragiczny pożar pogrąży Maksa Begera

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 837: Agata nowym dyrektorem Leśnej Góry! Tragiczny pożar pogrąży Maksa Begera

Na dobre i na złe, odcinek 837: Agata nowym dyrektorem Leśnej Góry! Tragiczny pożar zatrzyma Maksa Begera

2022-02-19 10:07

W 837 odcinku "Na dobre i na złe" Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra) pokona Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski) w walce o stanowisko dyrektora szpitala w Leśnej Górze! To właśnie ona wygra konkurs, a Beger nawet nie stawi się przed komisją w Akademii Medycznej. Co się z nim stanie? Tragiczny pożar, który wybuchnie w 837 odcinku "Na dobre i na złe" zatrzyma Begera! Były kochanek Agaty będzie musiał ratować życie studentów kiedy w akademiku wybuchnie butla z gazem! Woźnicka zostanie dyrektorem Leśnej Góry, ale wcale się z tego nie ucieszy. Zrobi jej się żal Maksa?

"Na dobre i na złe" odcinek 837 - środa, 2.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Szpital w Leśnej Górze w 837 odcinku "Na dobre i na złe" będzie miał nowego dyrektora, którym zostanie Agata Woźnicka! Ostra rywalizacja Agaty z Maksem będzie trwała aż do samego końca, do chwili kiedy w Akademii Medycznej zbierze się specjalna komisja, by wyłonić nowego szefa szpitala, następcę Rafała Konicy (Robert Koszucki). To właśnie z jego pomocą Agacie uda się stworzyć perfekcyjny program opieki nad pacjentami, wymagającymi szczególnej troski. Kiedy Woźnicka stanie przed komisją z miejsca oczaruje wszystkich członków. Przedstawi zachwycającą wizję rozwoju szpitala w Leśnej Górze. Jej rywal w 837 odcinku "Na dobre i na złe" nawet się nie pojawi! Czym wywoła oburzenie samego rektora AM!

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 838: Falkowicz odda syna Edzia. Tak dojdzie do zamiany dzieci z Bolkiem - ZDJĘCIA

Początkowo nikt nie będzie wiedział gdzie jest Beger, ale dość szybko w 837 odcinku "Na dobre i na złe" wyjaśni się, że Maksa zatrzymał tragiczny pożar w akademiku! Jak podaje swiatseriali.interia.pl dopiero kiedy Agata dotrze do szpitala odkryje co zatrzymało Begera, dlaczego nie pojawił się przed komisją, ani nawet nie zadzwonił. Będzie myślała, że poddał się w walce o stanowisko, ale w 837 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Maks zachował się jak bohater. Do szpitala w Leśnej Górze trafią ofiary pożaru po wybuchu gazu w akademiku, a Beger uratuje wielu poszkodowanych.

Sprawdź też: Ostatnie sceny Piotra w Na dobre i na złe. Tak pożegnają Mikołaja Roznerskiego kiedy w 836 odcinku Piotr umrze - WIDEO

Gdy w 837 odcinku "Na dobre i na złe" uda się opanować sytuację na izbie przyjęć, Maks Beger odsłucha wiadomość od Marty Jacyno (Dominika Bednarczyk), która była jego wtyczką w komisji konkursowej.

"Przykro mi, ale doktor Woźnicka przedstawiła świetny program uwzględniający udogodnienia dla osób ze specjalnymi potrzebami... Nigdzie na Mazowszu nie ma specjalnie do tego przygotowanej placówki, takiej, która będzie przyjmowała pacjentów z dużą nadwagą czy niemówiących. Komisja jest praktycznie zdecydowana, ale czekamy jeszcze na..." - przekaże Begerowi zasmucona Jacyno.

W 837 odcinku "Na dobre i na złe" Beger zdobędzie się na wyjątkowy gest wobec Agaty i szczerze jej pogratuluje. - Zwycięstwo masz prawie w ręku... Woźnicka jednak wcale się nie ucieszy. Zasugeruje nawet Maksowi, że powinien odwołać się do komisji, że z powodu pożaru, walki o życie pacjentów nie przyjechał do Akademii Medycznej. Ale Beger nie wyjawi Agacie co teraz planuje.

Radosna nowina, że szpital ma nowego dyrektora i jest nim Agata w 837 odcinku "Na dobre i na złe" rozejdzie się lotem błyskawicy. Wszyscy przyjaciele Woźnickiej ucieszą się, że ona będzie teraz szefem, że Beger stracił stanowisko. Jednak jej szczęście zmąci myśl, że Maks mógł jednak wygrać.

Tak umrze Piotr Korban w Na dobre i na złe. Wzruszające ostatnie sceny Mikołaja Roznerskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze