Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 867: Urodziny Agaty w cieniu tragedii! Będzie już u kresu sił – ZDJĘCIA

2022-12-28 21:44

W 867 odcinku "Na dobre i na złe" Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) będzie obchodzić swoje urodziny, ale nawet nie pomyśli o świętowaniu. Dyrektorskie obowiązki coraz bardziej zaczną przytłaczać Woźnicką, a na domiar złego pojawią się kolejne problemy, które doprowadzą lekarkę na skraj wytrzymałości. Przyjaciele Agaty w 867 odcinku "Na dobre i na złe" nie będą mogli przejść obok tego obojętnie i wyprawią jej imprezę-niespodziankę, w czasie której Woźnicka choć na chwilę będzie mogła oderwać się od rzeczywistości! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 867 - środa, 4.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 867 odcinku "Na dobre i na złe" Agata przekona się na własnej skórze, że bycie dyrektorem szpitala wcale nie jest takie proste. Woźnicka będzie musiała zmierzyć się z milionem problemów, na które coraz trudniej będzie szukać rozwiązań, bo na większość z nich nie będzie miała żadnego wpływu. Agacie nie uda się zatrzymać w Leśnej Górze Glorii (Aleksandra Grabowska), która po wybuchu seks-skandalu zdecyduje się odejść z pracy, a także Woźnicka będzie musiał radzić sobie bez dopiero co zatrudnionej Oleny (Tetiana Malkova), która wróci na Ukrainę, aby zaopiekować się chorym dziadkiem podobnie jak Michał (Mateusz Janicki), wyjeżdżający na teren wojny jako wolontariusz. Do tego wszystkiego dojdą jeszcze ogromne podwyżki, co w 867 odcinku "Na dobre i na złe" doprowadzi już Agatę na skraj wytrzymałości...

W 867 odcinku "Na dobre i na złe" Agata będzie obchodzić urodziny, ale przez problemy w pracy świętowanie nawet przez myśl jej nie przejdzie. Woźnicka zrozumie, że zbyt pochopnie zdecydowała się wystartować w konkursie na dyrektora szpitala, nie zdając sobie sprawy z ogromnych trudów sprawowanej funkcji. Problemy Agaty nie ujdą uwadze Stefana (Piotr Garlicki), który uzna, że nie może zostawić młodszej koleżanki bez wsparcia i zdecyduje się opowiedzieć jej o swoich doświadczeniach, z czasów, gdy był jeszcze dyrektorem Leśnej Góry. Słowa Trettera w 867 odcinku "Na dobre i na złe" nieco podniosą Woźnicką na duchu i dodadzą jej siły, ale przed Agatą najlepsze to dopiero będzie!

W 867 odcinku "Na dobre i na złe" o urodzinach Woźnickiej nie zapomną jej najbliżsi, którzy postanowią nieco umilić jej ten dzień! Szczepan (Kamil Kula), Lina (Izabela Perez), Alina (Katarzyna Skrzynecka), Rafał (Robert Koszucki) i właśnie Stefan urządzą Agacie imprezę- niespodziankę, czym kompletni zszokują i wzruszą niczego nieświadomą panią dyrektor. Ale to nie wszystko, bo w 867 odcinku "Na dobre i na złe" przyjaciele wręczą Woźnickiej wyjątkowy prezent, a później wszyscy przystąpią do wspólnej zabawy! Na twarzy Agaty pojawi się wreszcie dawno niewidziany uśmiech i pani dyrektor w końcu na chwilę zapomni o przytłaczających ją problemach i niełatwej rzeczywistości i da się ponieść emocjom!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze