Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 861: Olena zostawi Michała po wspólnej nocy! Wróci na Ukrainę do innego mężczyzny – ZDJĘCIA

2022-11-16 21:48

W 861 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 16.11.2022 o 21.25 w TVP2) Olena (Tetiana Malkova) i Michał (Mateusz Janicki) spędzą ze sobą pierwszą wspólną noc, ale miłe chwile nie potrwają długo. Tuż po upojnym seksie Kosenko ucieknie od Wilczewskiego i wróci z powrotem na Ukrainę. W 861 odcinku „Na dobre i na złe” Michał znów zostanie sam i straci nową ukochaną tak jak jeszcze niedawno Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska). Tym bardziej, że Kosenko również zostawi go dla innego mężczyzny! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 861 - środa, 16.11.2022, o godz. 21.25 w TVP2

W 861 odcinku „Na dobre i na złe” tak jak informowaliśmy jako pierwsi Olena i Michał wylądują razem w łóżku! Wówczas stanie się to, co było widoczne gołym okiem już od ich pierwszego spotkania, gdy piękna lekarka z Ukrainy od razu zwróciła uwagę chirurga, a on również nie pozostał jej obojętny. Wspólny wyjazd na teren wojny jeszcze mocniej ich do siebie zbliżył, a przerażający postrzał Kosenko utwierdził Wilczewskiego, że czuje do niej zdecydowanie coś więcej i że to ona, a nie Hania jest jego bratnią duszą. W 861 odcinku „Na dobre i na złe” uczucie Oleny i Michała nabierze rozpędu, a zakochani przypieczętują swój związek gorącym seksem, ale tuż po nim Wilczewski po raz drugi straci ukochaną i znów zostanie sam…

W 861 odcinku „Na dobre i na złe” jak podaje swiatseriali.interia.pl Olena dowie się, że jej dziadek, który wciąż przebywa na Ukrainie, poważnie zachorował i nie ma się kto nim zająć. Oczywiście, Kosenko nie będzie mogła zachować się inaczej i zdecyduje się wyjechać, ale nim do tego dojdzie poinformuje o wszystkim Michała.

- Może to ostatni raz... – westchnie Olena.

Decyzja o wyjeździe Oleny w 861 odcinku „Na dobre i na złe” bardzo zasmuci Michała, który od razu zacznie dopytywać się, kiedy jego ukochana wróci, ale niestety nie pozna odpowiedzi, bo Kosenko sama nie będzie tego wiedzieć. To sprawi, że Wilczewskiemu jeszcze bardziej zrzędnie mina, gdyż zda sobie sprawę, że ponownie traci miłość swojego życia, która zostawia go dla innego…

Chwilę później w 861 odcinku „Na dobre i na złe” Michał będzie już na sali operacyjnej, ale nie uda mu się uratować życia pacjentki. Załamany lekarz zwierzy się Olenie ze swojej porażki, a tuż po tym para zacznie się namiętnie całować. Wilczewski i Kosenko przeniosą się do domu lekarza, gdzie spędzą upojne chwile w łóżku, ale nie wpłyną one jednak na decyzję Oleny. Tuż po upojnym seksie z Michałem w 861 odcinku „Na dobre i na złe” Olena zdecyduje się go zostawić i wyjechać na Ukrainę, ale zakochany Michał wcale nie będzie chciał tego tak kończyć. Nieoczekiwanie złoży Kosenko zaskakującą deklarację!

 - Może cię kiedyś odwiedzę – zaproponuje Michał.

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze