Na dobre i na złe, odcinek 833: Agata będzie matką dzieci Konicy?! To synowie Rafała ich połączą

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 833: Agata będzie matką dzieci Konicy?! To synowie Rafała ich połączą

Na dobre i na złe, odcinek 833: Agata będzie matką dzieci Konicy?! To synowie Rafała ich połączą

2022-01-17 21:32

W 833 odcinku "Na dobre i na złe" Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra) i Rafał Konica (Robert Koszucki) zrozumieją, że są dla siebie stworzeni i łączy ich nie tylko wspólna praca w szpitalu w Leśnej Górze! Znają się od lat, ale ich relacje nigdy nie były zbyt bliskie. Aż do chwili kiedy w 833 odcinku "Na dobre i na złe" synowie Konicy i jego byłej żony Marty (Katarzyna Bujakiewicz), Jaś (Mateusz Bożek) i Adaś (Artur Sokólski), wezmą sprawy w swoje ręce. To właśnie dzieci uznają, że Agata idealnie pasuje na nową żonę Rafała i ich matkę. Żeby połączyć samotnego ojca z Woźnicką posuną się do małego podstępu.Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 833 - środa, 2.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" wybuchnie romans, którego nikt się nie spodziewał?! Agata Woźnicka i Rafał Konica to lekarze po bolesnych przejściach, którzy cierpią z powodu samotności. Ostatni związek Agaty z Maksem Begerem (Tomasz Ciachorowski) okazał się jedną, wielka pomyłką. Z kolei Konica po rozstaniu z młodszą kochanką Klaudią Miller (Julia Wyszyńska), która była ważnym członkiem jego rodziny, dramatycznej stracie córki Małgosi i pożegnaniu z Martą od lat jest zupełnie sam. Wychowuje synów Jasia i Adasia bez wsparcia byłej żony. Ale w 833 odcinku "Na dobre i na złe" synowie Rafała postanowią to zmienić.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 833: Przerażające porwanie Edzia przez biologiczną matkę! Falkowicz już nigdy nie zobaczy syna? - WIDEO

Dzieci Konicy w 833 odcinku "Na dobre i na złe" nie będą mogły patrzeć na to, że ich ojciec nie ma nikogo bliskiego. Dojdą nawet do wniosku, że coraz bardziej samotny Rafał zachowuje się dziwnie podejrzanie, a to może się dla niego źle skończyć. - Odbiło mu! To dlatego, że nie ma dziewczyny. Czytałem, że ludzie, którzy nie mają pary, są bardziej zestresowani i żyją krócej - oceni Jaś.

Niespodziewanie do życia Konicy w 833 odcinku "Na dobre i na złe" wkroczy Agata, która będzie potrzebowała rady kolegi z pracy w sprawie konkursu na dyrektora szpitala w Leśnej Górze. Wizyta Agaty u Koniców będzie dla synów Rafała okazją, żeby bliżej poznać Woźnicką. Od razu im się spodoba i uznają, że idealnie nadaje się na nową żonę Konicy i ich zastępczą matkę. Podpuszczą ojca, że wpadł Agacie w oko i lekarka na pewno chce go poderwać. - Podobasz jej się. Ciągle poprawiała sobie włosy, jak z tobą rozmawiała... Dziewczyny tak robią, gdy kogoś podrywają. I zaśmiała się, jak opowiedziałeś dowcip o żabie...

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 831: Piotr Gawryło nie żyje! Policja znajdzie ciało męża Joanny - ZDJĘCIA

Intryga synów Konicy w 833 odcinku "Na dobre i na złe" zadziała na tyle skutecznie, że Rafał spojrzy na Agatę inaczej niż dotychczas. Na tym nie koniec, bo Jaś i Adam postanowią także wmówić Woźnickiej, że podoba się ich ojcu, który nie ma odwagi zrobić pierwszego kroku. - Mówi, że nie ma u ciebie żadnych szans... I że jesteś najładniejszą lekarką, jaką zna. I najmądrzejszą. Ale boi się, że dostanie od ciebie kosza. A źle znosi odrzucenie - podpuści ją syn Konicy.

Uśmiech Agaty w 833 odcinku "Na dobre i na złe" będzie dla chłopców dowodem na to, że Woźnicka ma spore szanse zostać nową żoną ich ojca. - Teraz obydwoje myślą, że się sobie podobają. To się braciszku nazywa manipulacja pochlebstwami - oceni Jaś, ale Adaś zacznie się bać, że jeśli Konica przejrzy ich zamiary to im tego nie daruje.

To jednak nie zmienia faktu, że w 833 odcinku "Na dobre i na złe" między Agatą i Konicą coś zacznie iskrzyć. Ale między nich wkroczy salowa Lucyna Sikorka (Anna Samusionek), która od dawna ma ochotę na samotnego lekarza z Leśnej Góry.

Falkowicz i Bolek odkryją prawdę o zamianie dzieci! To skończy się tragicznie
Najnowsze