Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 862: Konica straci drugie dziecko? Dramatyczna walka Agaty o życie Jasia, syna Rafała! - ZDJĘCIA

2022-11-16 22:11

W 862 odcinku "Na dobre i na złe" Rafał Konica (Robert Koszucki) będzie patrzył jak jego młodszy syn, Jaś (Mateusz Bożek) umiera! Lekarz z Leśnej Góry przeżyje koszmar, którego doświadczył sześć lat temu, gdy po tragicznym wypadku i kilka operacjach zmarła jego córka Małgosia (Daria Domaszewicz). Syn Konicy i jego byłej żony Marty (Katarzyna Bujakiewicz) w 862 odcinku "Na dobre i na złe" trafi do szpitala, bo po powrocie z obozu harcerskiego nad morzem nagle przestanie oddychać. Uratować Jasia będzie próbowała Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra), ale czy jej się uda? Zobacz poruszające zdjęcia z 862 odcinka "Na dobre i na złe" i sprawdź czy Jaś Konica umrze jak jego siostra!

"Na dobre i na złe" odcinek 862 - środa, 23.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć córki Rafała Konicy sześć lat temu w "Na dobre i na złe" wstrząsnęła całym szpitalem w Leśnej Górze! Niestety lekarzom nie udało się uratować rannej w wypadku na przystanku autobusowym Małgosi. Po stracie dziecka Konica długo nie mógł dojść do siebie, nie był w stanie opiekować się synami - Jasiem i Adasiem (Artur Sokólski). Ostatnio w życiu Rafała zapanował względny spokój, zaczął się umawiać na randki z Agatą, synowie uznali nawet, że Woźnicka idealnie nadaje się na ich nową matkę, żonę dla Konicy. Sielankę przerwie tragedia, jaka rozegra się w 862 odcinku "Na dobre i na złe". Tuż po tym jak młodszy syn lekarza, Jaś, wróci z obozu harcerskiego nad morzem.

Blady strach padnie na Konicę, którego syn w 862 odcinku "Na dobre i na złe" nagle przestanie oddychać. Walkę o życie Jasia stoczy nie tylko Agata, ale także Rafał i doświadczona doktor anestezjolog -  Ziemiańska (Renata Berger). Nagle serce Jasia się zatrzyma, a Rafał pogrąży się w rozpaczy, że straci drugie dziecko. Ale Woźnicka się nie podda i zrobi wszystko, żeby syn Rafała wrócił do życia. Po wstrząsających scenach na izbie przyjęć, załamany ojciec dowie się od drugiego syna, Adasia, co tak naprawdę wydarzyło się podczas wyjazdu nad morze.

Konica w 862 odcinku "Na dobre i na złe" będzie bliski załamania. W tych trudnych chwilach Agata nie opuści go ani na chwilę. Tragedia zbliży ich do siebie jeszcze bardziej.

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze