M jak miłość

Ola z M jak miłość pokazała co się dzieje na planie. Wróciła dla Tadeusza i wciąż będzie niebezpieczna. Tego nie zobaczycie w TV- ZDJĘCIA

2023-06-23 20:14

Na nowe odcinki "M jak miłość" w napięciu czekają fani, którym do premiery kolejnego sezonu serialu po wakacjach pozostaje tylko śledzić doniesienia i relacje z planu. Na razie nie wiadomo kiedy "M jak miłość" wróci na antenę, ale pewne jest, że w nowym sezonie serialu nie zabraknie emocji! Aby podkręcić atmosferę przed premierą Justyna Karłowska, czyli ekranowa Ola, która specjalnie dla Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) wróciła do Grabiny, pokazała na Instagramie zdjęcia prosto z planu. Tego nie zobaczycie w TV, a Ola nieźle się rozkręci.

Co będzie knuła Ola w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023?

Ola z "M jak miłość" odsłoniła kulisy kręconych właśnie scen w Grabinie i wszystko wskazuje na to, że była narzeczona Tadeusza Kiemlicza nie odpuści tak łatwo! Post zamieszczony przez Justynę Karłowską sporo zdradza z nowego sezonu "M jak miłość". Zanosi się na zaskakujące zwroty akcji w życiu Ola, która rok temu brutalnie porzuciła Tadeusza dla swojego niewiernego męża Darka (Paweł Paprocki) i wyjechała razem z nim oraz córeczką Gabrysią (Sara Lesiczka) do Hiszpanii. Wówczas wydawało się, że to koniec historii Oli i Tadeusza. Nic bardziej mylnego.

Złamane serce Kiemlicza uleczyła dopiero Jagoda (Katarzyna Kołeczek), ale powrót Oli do "M jak miłość" wystawił ich związek na kolejną trudną próbę. I to w momencie, gdy ich miłość rozkwitła na dobre, zamieszkali razem, snując plany na przyszłość. To już pewne, że na początku nowego sezonu "M jak miłość" w 1736 odcinku Jagoda i Tadeusz zaręczą się! To ona oświadczy się ukochanemu, ale podczas przygotowań do ślubu Ola coraz bardziej będzie zagrażać tej miłości. Spróbuje nawet zniszczyć suknię ślubną Jagody!

Jakby tego było mało relacje z planu "M jak miłość" wskazują na to, że Ola weźmie się też za Bartka (Arkadiusz Smoleński), przyjaciela Tadeusza, który rozstanie się ze swoją żoną Ulą (Iga Krefft)! Wygląda jednak na to, że jeden mężczyzna jej nie wystarczy. Zdjęcia zza kulis "M jak miłość", które pokazała Justyna Karłowska na Instagramie to dowód na to, że Ola nie odpuści także Jagodzie! Przy okazji aktorka ujawniła jak powstają ujęcia w samochodzie, jak spędza czas na planie w przerwach między kręconymi scenami.

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze