M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1724: Powrót Oli. W jednej sekundzie zabierze Jagodzie Tadeusza! Wykorzysta do tego dziecko - ZDJĘCIA

W 1724 odcinku "M jak miłość" do Grabiny wróci Ola (Justyna Karłowska)! To ona skrzywdziła Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) odchodząc do męża, o którym "zapomniała" mu wspomnieć. Sprawa wyszła na jaw dopiero wtedy, kiedy zakochany Kiemlicz już klękał przed nią z pierścionkiem zaręczynowym. Ola złamała mu serce i nie zważając na nic wróciła w objęcia niewiernego męża Darka (Paweł Paprocki). W 1724 odcinku "M jak miłość" Ola wykona ruch w odwrotnym kierunku - kiedy mąż znów ją porzuci, ona przypomni sobie o Tadeuszu. I odzyska go jednym ruchem! Jak zareaguje na to Jagoda (Katarzyna Kołeczek)? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1724 - wtorek, 11.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1724 odcinku "M jak miłość" wróci Ola. Wszyscy pamiętamy, jak samotna matka złamała serce Tadeuszowi, kiedy okazało się, że jest mężatką. Ale nawet ten fakt Kiemlicz jakoś darowałby ukochanej, tyle że małżonek Dariusz pojawił się na horyzoncie i ona wszystko dla niego rzuciła. Trudno było patrzeć na cierpienie Tadeusza, który nawet przy pożegnaniu miał dla swojej niedoszłej narzeczonej tylko ciepłe słowa. A później stoczył się i zaczął pić, z czego wyciągnęła go Jagoda. A teraz Ola jest raz to wszystko zniszczy!   

- Jagoda nareszcie trafiła na faceta, który jest dla niej dobry. Z Tadeuszem są podobni do siebie, też temperamentni, ale dzięki temu nie ma nudy.  Ale tę szczęśliwą parę czeka kryzys, bo na horyzoncie pojawi się Ola, którą Tadeusz zna aż nazbyt dobrze - zdradziła Katarzyna Kołeczek w magazynie "Świat Seriali". 

W 1724 odcinku "M jak miłość" nieszczęście zacznie się od tego, że Jagoda znajdzie stary notes ukochanego z nazwiskami byłych kochanek. Kiedy wzburzona liczbą kobiet zacznie go wypytywać o szczegóły, jedna z nich zjawi się osobiście. I będzie to właśnie Ola!

Ola w 1724 odcinku "M jak miłość" wypłacze się znów Tadeuszowi, że mąż Dariusz po raz kolejny porzucił ją samą z córką i on natychmiast zaoferuje jej pomoc! Kiedy Jagoda zorientuje się co się dzieje, wybuchnie prawdziwą złością. Najpierw zrobi ukochanemu awanturę, potem wystawi Olę za drzwi, a następnie sama wyjdzie trzaskając drzwiami. Czy to coś jednak zmieni?

Serce Tadeusza w 1724 odcinku "M jak miłość" znów zostanie poruszone łzawą historyjką Oli. A jego reakcja dowiedzie, że nigdy o nieuczciwej kobiecie do końca nie zapomniał. Na własne oczy zobaczymy jak niewiele trzeba, aby Kiemlicz rzucił wszystko i pobiegł ratować "biedną Olę". Czy złość Jagody może tu coś zmienić? Przekonamy się już 11 kwietnia w TVP2! 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1724: Bezczelna Ewa otwarcie zaoferuje Arturowi romans! Rogowski ukryje to przed Marysią - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marcin zapyta Izę czy chce jeszcze być jego żoną. Szokująca odpowiedź!
Najnowsze