M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1724: Jagoda znajdzie listę kochanek Tadeusza! Wpadnie w szał i wyprowadzi się do Modrego - ZDJĘCIA

2023-04-04 21:47

W 1724 odcinku "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) odkryje wstydliwy sekret Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), który po tragicznej śmierci narzeczonej, został seryjnym uwodzicielem. Zmieniał kochanki jak rękawiczki, sypiał z kobietami poznanymi w internecie, a miłosne podboje zapisywał w notesie, którego wcale się nie pozbył. Pechowo dla niego w 1724 odcinku "M jak miłość" ten właśnie notes z listą kochanek Tadeusza trafi w ręce Jagody. Jej reakcja będzie łatwa do przewidzenia. Wściekła Jagoda wybuchnie, urządzi Tadziowi awanturę, a na koniec wyprowadzi się do wujka, Józefa Modrego (Stefan Friedmann). Rozstanie Jagody i Tadeusza będzie ostateczne? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1724 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1724 - wtorek, 11.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1724 odcinku "M jak miłość" skończy się miłosna sielanka Jagody i Tadeusza, których dotąd szczęśliwy związek pogrąży się w głębokim kryzysie. Sporo w tym winy Tadeusza, który zataił przed ukochaną fakt, że zanim ją poznał i naprawdę się zakochał, prowadził bardzo rozwiązłe życie. W domu Tadeusza w Lipnicy nie brakowało pięknych kobiet, które poznawał w internecie, sprowadzał do siebie na jedną noc, a później grzecznie kończył znajomość. W ten sposób Tadeusz próbował zagłuszyć ból po śmierci narzeczonej Moniki, która zginęła w wypadku kilka lat temu. Tyle tylko, że po kochankach Tadeusza zostanie pewien ślad. Notes, w którym Kiemlicz zapisywał z którą z atrakcyjnych kobiet spędzi noc.

Zrządzeniem losu w 1724 odcinku "M jak miłość" kompromitujący Tadeusza notes wpadnie w ręce Jagody, która czytając opisy kochanek swojego wybranka, natychmiast zażąda od niego wyjaśnień dlaczego w ogóle prowadził taki rejestr kochanek. Wyjaśnienia Tadeusza na nic się zdadzą, Jagoda będzie wściekła, że ukochany traktował kobiety tak przedmiotowo. Na domiar złego w 1724 odcinku "M jak miłość" do życia Tadeusza wróci jego niedoszła narzeczona, Ola (Justyna Karłowska), która zostawiła go dla swojego męża Darka (Paweł Paprocki), wyjechała razem z nim i swoją córeczką Gabrysią do Hiszpanii.

Od tego bolesnego rozstania w "M jak miłość" minął już rok. Tadeusz długo nie mógł dojść do siebie po porzuceniu przez Olę. Dlatego tak wzbraniał się przed uczuciem do Jagody. Ale kiedy Ola niespodziewanie wróci do Grabiny, płacząc, że znów została z córką sama, Kiemlicz zaproponuje jej pomoc. I tak wściekła na niego Jagoda straci nad sobą panowanie. Niemal wyrzuci rywalkę z domu, a ukochanemu urządzi taką awanturę o notes z kochankami i Olę, że Tadzio nie będzie miał już nic na swoją obronę.

W finale w 1724 odcinku "M jak miłość" Jagoda wyprowadzi się od Tadeusza, wróci do domu wujka, Józefa Modrego. Oczywiście Kiemlicz spróbuje ją nakłonić, żeby mu wybaczyła, przeprosi za spis kochanek, sprawę z Olą, ale Jagoda nie da się tak łatwo udobruchać.

M jak miłość. Jagoda dla Tadeusza zmieni wygląd! Przejmie też firmę Kiemlicza
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze