M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Podstępna Ola nie dopuści do ślubu Tadeusza i Jagody! Ukradnie suknię ślubną? - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-05-24 13:05

W "M jak miłość" po wakacjach dojdzie w końcu do zaręczyn Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) z Jagodą (Katarzyna Kołeczek). Ta sympatyczna para zdobyła już spore grono fanów, zwłaszcza, że w innych związkach królują zdrady. Ale scenarzyści "M jak miłość" dbają o to, aby nie było za słodko nawet udanych związkach. Podstępna Ola (Justyna Karłowska), która złamała Tadeuszowi serce, teraz ma zamiar zniszczyć jego ślub! A zacznie się od kradzieży sukni ślubnej Jagody - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Podła Ola zniszczy ślub Jagody i Tadeusza! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

W nowym sezonie "M jak miłość" ostatecznie dojdzie do zaręczyn Jagody i Tadeusza. Wprawdzie Kiemlicz w ostatniej chwili stchórzy, ale jego ukochana weźmie sprawy w swoje ręce i to ona mu się oświadczy. Widzowie już będą się cieszyć na piękny ślub w Grabinie, ale nie wszystko pójdzie, jak z płatka...

- Jagoda w końcu poznała swojego ojca i wspólne doświadczenia zbliżyły do siebie Jagodę i Tadeusza - Bartłomiej Nowosielski podsumowuje ostatni sezon serialu w "Kulisach M jak miłość". - Chyba więc logiczne jest, że czas na ślub - dodaje tajemniczo aktor i pyta: - Tylko co na to wszystko Ola, która wciąż kręci się w pobliżu? 

Istotnie na WIDEO z "Kulis M jak miłość" widzimy szczęśliwą Jagodę, która przymierza piękną suknię ślubną w towarzystwie macochy, Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura). Ale zaraz potem pojawia się twarz podle uśmiechniętej Oli, która przymierza tę samą suknię!

Później widzimy scenę z nowego sezonu "M jak miłość", w której Ola obdarowuje Tadeusza prezentem od swojej córki... Czy w ogóle dojdzie do ślubu Kiemlicza z Jagodą?

Zobacz koniecznie: Mateusz z M jak miłość został ojcem! Takiego Krystiana Domagały jeszcze nie widzieliśmy - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze