M jak miłość

Koniec M jak miłość. Zaręczyny Jagody i Tadeusza w ostatnim 1736 odcinku. Po błogosławieństwie Staszka jego córka weźmie sprawy w swoje ręce - ZDJĘCIA

Na koniec "M jak miłość" wydarzy się coś wspaniałego! Niezwykle emocjonujący finał sezonu na szczęście będzie miał także jaśniejszą stronę - w 1736 odcinku serialu, Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) nareszcie zaręczy się z Jagodą (Katarzyna Kołeczek)! Podła Ola (Justyna Karłowska) pójdzie w odstawkę i będzie musiała wycofać się z wojny o Kiemlicza, bo on dokona mądrego wyboru! Jak do tego dojdzie? Nie będzie łatwo, bo w 1736 odcinku "M jak miłość" Tadeusz w ostatniej chwili wpadnie w panikę... Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1736 ostatni przed wakacjami - wtorek, 30.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Finał "M jak miłość" zapowiada się w tym sezonie niezwykle dramatycznie. Piotrek w 1736 odcinku będzie miał zawał i lekarze będą walczyli o jego życie w szpitalu. Rodzina Zduńskich przeżyje okrutne chwile! Zapowiada się też na to, że Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) nie pogodzą się, a ich dzieci przeżyją wielką traumę rozwodu. Na szczęście twórcy sagi rodu Mostowiaków zadbali o to, abyśmy przeżyli też pozytywne wzruszenia. Wojna Jagody z Olą zostanie rozstrzygnięta, bo Tadeusz oświadczy się siostrzenicy Modrego (Stefan Friedmann)! Jak do tego dojdzie?

Tadeusz w 1736 odcinku "M jak miłość" wyzna Staszkowi (Sławomir Holland), że ma zamiar oświadczyć się Jagodzie. Były komendant pobłogosławi ten pomysł i zagrzeje Kiemlicza do działania. Jak cytuje swiatseriali.interia.pl rozmowy wokół zaręczyn będą bardzo napięte!

- Pytanie... czy Jagoda się zgodzi? - zapyta przyszłego teścia sadownik.

- Trudno powiedzieć... Zdążyłem się już zorientować, że moja córcia jest dość nieprzewidywalna! - przyzna Popławski.  

- Jagoda jest taka niezależna... Boję się, że ją spłoszę! Może lepiej zostawić wszystko tak, jak jest? - Kiemlicz zacznie pękać już w rozmowie ze Staszkiem.

- Może, ale pomyśl o tym, co może cię ominąć, jeśli się nie odważysz...

Niestety, sadownik w 1736 odcinku "M jak miłość" w ostatniej chwili wycofa się i zamiast klęknąć przed ukochaną z pierścionkiem, zaproponuje jej wspólne wakacje! A Jagoda zacznie się niecierpliwić...

- Woda w rzece chyba podniosła się po tych ostatnich deszczach... - zacznie bredzić Kiemlicz od rzeczy na spacerze z ukochaną. 

- Zaraz mi się coś podniesie... Spacerujemy od ponad godziny! - zacznie się złościć Jagoda. - Tadeusz, a o czym ty właściwie chciałeś porozmawiać? - wprost zapyta ukochanego.

- O... przyszłości... O tym, że ja i ty... My razem... Zastanawiam się, czy moglibyśmy... pojechać w tym roku na jakieś fajne wakacje? - wyduka Kiemlicz.

Na szczęście Jagoda w 1736 odcinku "M jak miłość" znajdzie pierścionek zaręczynowy i weźmie sprawy w swoje ręce.

- Co ty robisz? - przerazi się Tadeusz, kiedy Jagoda uklęknie przed nim z pierścionkiem zaręczynowym.

- Oświadczam ci się...

- Ale... Przecież to ja powinienem...

- Nie ma znaczenia, kto... Ważne, czy oboje tego chcemy! A ja chcę zostać twoją żoną!

- Naprawdę?... Myślisz, że po ślubie nadal będziemy się kłócić? - zapyta Kiemlicz.

- Oczywiście. Aż wióry będą leciały! 

- Czyli... po ślubie się nie zmienisz? - upewni się szczęśliwy narzeczony.

- Bez szans...

- Obiecujesz? Bo właśnie taką kocham cię najbardziej...

Możemy być pewni, że tak poprowadzony wątek w finale "M jak miłość" będzie miał dużo zwrotów akcji i w finale sezonu czekają nas wielkie wzruszenia!

Nie przegap: M jak miłość. Andrzej nareszcie przejrzy na oczy, kim tak naprawdę jest Julia. Będzie już za późno? Mocne słowa Krystiana Wieczorka – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Jagoda dla Tadeusza zmieni wygląd! Przejmie też firmę Kiemlicza
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze