M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne, że była Tadeusza zastąpi Ulę - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-05-30 21:27

Sensacyjny zwrot akcji w nowym sezonie "M jak miłość". Nie jest już żadną tajemnicą, że Bartek (Arkadiusz Smoleński) wróci do Grabiny sam, bez Uli (Iga Krefft), które zostanie na stałe w Australii i tam ułoży sobie życie. Ale Bartkowi nie grozi samotność. Wręcz przeciwnie, w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023 u boku Lisieckiego pojawi się nowa kobieta. Ulę zastąpi mu Ola (Justyna Karłowska), była narzeczona Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), która sama wychowuje córkę Gabrysię. To już oficjalne, że Bartek i Ola będą razem. Takie miłosne roszady potwierdzają sami aktorzy. Zobacz ZDJĘCIA i i ich relację z planu "M jak miłość".

Bartek i Ola razem w nowym sezonie "M jak miłość"! Ula nie wróci z mężem do Grabiny

Powrót Bartka do Grabiny w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej oznacza tylko jedno - rozstanie się z Ulą, która uciekła z rodzinnej wsi Mostowiaków, bo zapragnęła szkolić się na instruktorkę jogi w Australii. Niestety nie wiadomo czy Ula odbierze Bartkowi ich adoptowaną córkę Kalinkę (Oliwia Kępka). Wychowywali ją razem do śmierci rodziców Kalinki, Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński).

Ciężko przewidzieć jak zachowa się Ula w nowym sezonie "M jak miłość" gdy Bartek będzie chciał wrócić z córką do Grabiny. Ma do niej większe prawo niż jego żona, bo przecież Kalinka jest jego bratanicą, łączą ich więzy krwi. Ostatnie doniesienia na temat Lisieckich brzmiały dość niepokojąco. Ula wywiozła Kalinkę z daleka od Bartka, do podejrzanych ludzi z kursu jogi. Barbara (Teresa Lipowska) słusznie podejrzewała, że w małżeństwie Uli i Bartka dzieje się coraz gorzej.

Ale tego, co teraz rozgrywa się na planie "M jak miłość" w kręconych właśnie nowych odcinkach chyba nikt nie przewidział. U boku Bartka pojawiła się bowiem Ola. Była narzeczona Tadeusza na początku nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach będzie chciała zniszczyć jego ślub z Jagodą (Katarzyna Kołeczek), a potem weźmie się za przyjaciela Kiemlicza.

To nie przypadek, że Arkadiusz Smoleński i Justyna Karłowska za kulisami "M jak miłość" nagrywają wspólne sceny. Wszystko wskazuje na to, że Bartek i Ola będą razem, że to ona zastąpi Ulę w sercu Lisieckiego. - Będą duże roszady w nowym sezonie - ujawnił już oficjalnie Smoleński w relacji z planu na swoim profilu na Instagramie. Przytulająca się do niego Karłowska pokazała jeszcze wymowny znak "serduszko".

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Listen on Spreaker.
Najnowsze