M jak miłość

Nowa Ania w M jak miłość. Zakocha się w Marcinie od pierwszego wejrzenia! Będzie walczyć o niego z Kamą - ZDJĘCIA

2023-08-20 19:40

W "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka o imieniu Ania! Czy to oznacza, że Gabriela Świerczyńska nie będzie już Anią Wojciechowską? Czy córka Marty znów zmieni twarz i zagra ją inna aktorka? Sprawdź co już wiadomo o kolejnej Ani z "M jak miłość", w której postać wcieli się Alina Szczegielniak. 31-letnia aktorka ma już za sobą pierwsze dni na planie i to już pewne, że ekranowa Ania zakocha się od pierwszego wejrzenia w Marcinie Chodakowskim (Mikołaj Roznerski). Rywalką Ani do serca Marcina w nowym sezonie "M jak miłość" będzie Kama (Michalina Sosna), jej starsza siostra! Poznaj szczegóły.

Alina Szczegielniak jako nowa Ania w "M jak miłość"! Kim będzie bohaterka, którą Marcin rozkocha w sobie?

Pod koniec czerwca do obsady "M jak miłość" dołączyła Alina Szczegielniak, a Mikołaj Roznerski na swoim profilu na Instagramie potwierdził, że to będzie kolejna kobieta w życiu Marcina, który po rozwodzie z Izą (Adriana Kalska) zostanie sam z dziećmi, ale na samotność nie będzie narzekał. Jeszcze wtedy nie było wiadomo kogo zagra Alina Szczegielniak, jak będzie się nazywała nowa bohaterka i dlaczego nagrywa wspólne sceny nie tylko z Marcinem, ale i Kamą. Teraz wszystko stało się jasne!

Produkcja "M jak miłość" ujawniła, że los nieprzypadkowo postawi na drodze Marcina właśnie Anię! Jeszcze zanim Marcin rozwiedzie się z Izą, w nowym sezonie "M jak miłość" Chodakowski w trudnych chwilach zbliży się do Kamy i spędzi z tancerką erotyczną kilka szalonych nocy. Pozna też tajemnicę Kamy, która ukrywa kogoś w mieszkaniu. I kiedy będzie się wydawało, że to właśnie Kama zastąpi Marcinowi niewierną, kłamliwą Izę do jego życia wkroczy Ania.  Później w "M jak miłość" jesienią 2023 sytuacja między Marcinem i Kamą się skomplikuje, bo detektyw pozna przypadkiem Anię (w tej roli właśnie Alina Szczegielniak) – młodszą siostrę Kamy, która zakocha się w nim od pierwszego wejrzenia. Dwie siostry zaczną rywalizować o Chodakowskiego, a wojna o serce Marcina będzie miała zaskakujący przebieg.

Alina Szczegielniak druga Anią w "M jak miłość". Co z Gabrielą Świerczyńską?

Nowa Ania w "M jak miłość" wcale nie oznacza, że "stara" Ania, czyli 18-letnia córka Marty Wojciechowskiej zniknie z obsady. Wręcz przeciwnie! Gabriela Świerczyńska zostanie w serialu, a jej wątek także się rozwinie w niebezpieczną stronę. Chodzi oczywiście o kolejnego chłopaka Ani, Krisa (Stanisław Kawecki), który jest bandytą z mafii i będzie chciał wykorzystać córkę Wojciechowskiej do własnych celów. Od kilku miesięcy Marta prowadzi śledztwo w prokuraturze przeciwko mafii, nieświadoma tego, że ona i Ania padły już celem bandziorów.

To nie pierwsza Ania w "M jak miłość" w roli kobiety Marcina Chodakowskiego!

Wygląda na to, że twórcy "M jak miłość" mają słabość do imienia Ania, bo już kiedyś Marcin Chodakowski był w związku z młodą dziennikarką o tym samym imieniu. To Ania Żakowska, którą do 2019 roku grała Maria Pawłowska. Związek Ani i Marcina rozpadł się jednak kiedy Chodakowski zrozumiał, że kocha Izę. Porzucona Ania próbowała jeszcze złapać Marcina na dziecko. Jej kłamstwo szybko wyszło jednak na jaw, a odtrącona dziennikarka załamała się psychicznie. Ania w depresji zaczęła pić i potem nagle zniknęła z życia Marcina. Nie wiadomo co się z nią stało.

M jak miłość ZWIASTUN 1735 odcinka. Śmierć ojca Nadii i finał procesu oprawcy Basi. Tak się zacznie nowy sezon
Najnowsze

Materiał sponsorowany