M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Decydujące spotkanie Marcina i Izy przed rozwodem z prawnikami! Ustalą z kim zostaną dzieci?

2023-08-19 10:22

W 1738 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) i Iza (Adriana Kalska) będą gotowi na rozwód! Po ostatnich dramatycznych wydarzeniach w Grabinie porzucony przez żonę Chodakowski uzna, że nie ma sensu dłużej ciągnąć ich małżeństwa. Skoro ona kocha Radka (Philippe Tłokiński), to nie ma już o walczyć. Na początku nowego sezonu "M jak miłość" w 1738 odcinku Iza i Marcin spotkają się ze swoimi prawnikami, by ustalić warunki rozwodu, podział opieki nad dziećmi, z kim zostaną Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska). Jak przebiegnie rozwód Chodakowskich? Czy będzie "pranie brudów" w sądzie? Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1738 po wakacjach - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin i Iza rozwiodą się w nowym sezonie "M jak miłość", co potwierdził sam Mikołaj Roznerski, który ujawnił, że dopiero rozwód zakończy męki jego bohatera. Nagrano już odcinek, w którym ruszy rozprawa rozwodowa, a na sali sądowej oprócz Izy i Marcina pojawi się także matka Chodakowskiego, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska). Nie wiadomo tylko czy sąd ogłosi rozwód na pierwszej rozprawie, czy małżonków czeka dłuższa sądowa batalia. To wyjaśni się dopiero w "M jak miłość" jesienią 2023.

Marcin i Iza w 1738 odcinku "M jak miłość" przed rozwodem znajdą sobie prawników?

Jednak już w 1738 odcinku "M jak miłość" Chodakowscy zgodzą się co do tego, że nie ma już szans na uratowanie ich małżeństwa, że żadna terapia im nie może. Rozwód Izy i Marcina będzie już przesądzony, ale oczywiście najważniejszą kwestią pozostanie co teraz będzie z dziećmi, gdzie po ich formalnym rozstaniu zamieszkają Szymek i Maja, które z rodziców stworzy im nowy dom. Umówią się więc na spotkanie z prawnikami w kwestii ustalenia warunków rozwodu, podziału opieki nad dziećmi.

Ponieważ w 1738 odcinku "M jak miłość" Szymek i Maja przyjadą do Izy do Gródka, a Chodakowska nie będzie miała z kim ich zostawić w służbowym domu, siedzibie redakcji "Głosu Gródka", to do pomocy wciągnie Radka! Kochanek Izy, bez zgody Marcina, który za nic w świecie by nie pozwolił na coś takiego, przypilnuje dzieci. A bezmyślna Iza popełni niewybaczalny błąd, który skończy się fatalnie dla Mai i Szymka.

Co z dziećmi Izy i Marcina po rozwodzie w nowym sezonie "M jak miłość"?

Nic dziwnego, że Marcin w nowym sezonie "M jak miłość" będzie miał powody, żeby izolować dzieci od Izy i jej kochanka! Nie dopuści do tego, żeby Radek był blisko Szymka i Mai, żeby udawał ich drugiego tatusia. Dopiero po 1738 odcinku "M jak miłość" rozstrzygnie się z kim zostaną pociechy Chodakowskich, ale to więcej niż pewne, że Marcin będzie się nimi opiekował na stałe, a Iza tylko w weekendy.

M jak miłość. Marcin wypomni Izie do czego doprowadziła ich dzieci! Nie zgodzi się na terapię
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze