M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Maja zachoruje przez Izę i Radka! Trauma córki Chodakowskich na widok matki z kochankiem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-15 9:57

Głupota Izy (Adriana Kalska) w nowym sezonie "M jak miłość" doprowadzi do choroby Mai (Laura Jankowska), do tego, że córka jej i Marcina (Mikołaj Roznerski) dowie się o romansie z Radkiem (Philippe Tłokiński)! Nie dość, że w 1738 odcinku "M jak miłość" bezmyślna Iza okłamie Marcina i zostawi dzieci z kochankiem, to jeszcze będzie się z nim całować na oczach córki. Kiedy 6-letnia Maja zobaczy Izę w ramionach Radka będzie to dla niej taki szok, że rozchoruje się jeszcze tego samego dnia. Co zrobi Marcin gdy dowie się do czego Iza doprowadziła ich córkę Majeczkę? Poznaj szczegóły i zobacz ZWIASTUN z tą sceną z 1738 odcinka.

"M jak miłość" odcinek 1738 po wakacjach - wtorek, 5.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Aż żal będzie patrzeć w 1738 odcinku "M jak miłość" po wakacjach na dzieci Izy i Marcina pozostawione Radkowi w domu w Gródku! Jak dojdzie do tego, że Iza powierzy Maję i Szymka (Staś Szczypiński) kochankowi? Jeszcze nie tak dawno zarzekała się, że dzieci nie dowiedzą się o ich romansie, że nie będą miały kontaktu z Radkiem. Zbyt wiele przeszły na wieść o rozstaniu Chodakowskich. Zwłaszcza Szymek, który uciekł z domu, a potem ze łzami w oczach błagał ojca, żeby nie pozwalał matce odejść.

Iza w 1738 odcinku "M jak miłość" zostawi dzieci z Radkiem

Mimo, że Iza obiecała Marcinowi, że do spotkania dzieci z kochankiem nie dojdzie, to w 1738 odcinku "M jak miłość" zostawi Radka z Szymkiem i Mają w domu w Gródku. Powód? Jak podaje portal światseriali.interia.pl w tym czasie pojedzie do Warszawy na spotkanie z prawnikiem i Marcinem w sprawie rozwodu. Chodakowscy uznają, że najwyższa pora się rozwieść, zakończyć ich małżeństwo i zacząć wszystko od nowa.

Maja zobaczy pocałunek Izy i Radka w 1738 odcinku "M jak miłość"

Ze strachu przed reakcją Marcina w 1738 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu Iza nie przyzna się mężowi, że kochanek zajmie się ich dziećmi. I wszystko będzie szło dobrze, Radek z udawaną troską i sympatią do małych Chodakowskich odegra rolę niani, ale Iza wszystko zepsuje. Nie zważając na ryzyko, że dzieci mogą ją zobaczyć z Radkiem da się ponieść namiętności i na pożegnanie zacznie się namiętnie całować z kochankiem. To będzie niewybaczalny błąd, bo w tym momencie na schodach stanie Maja, która zobaczy matkę całującą się z "kolegą" z pracy.

Marcin od Szymka w 1738 odcinku "M jak miłość" dowie się, że znienawidzony Radek pilnuje jego dzieci!

Dla 6-letniej Majeczki widok Izy z kochankiem w 1738 odcinku "M jak miłość" będzie tak wielkim szokiem, że dziewczynka od razu to odchoruje. U córki Chodakowskich natychmiast pojawi się gorączka i dojdą inne objawy wskazujące na chorobę. Radek nie wezwie jednak Izy do domu, żeby zajęła się córką. W efekcie Szymek zadzwoni do Marcina i powie ojcu, że Maja jest chora, bo zostali z Radkiem. W ten sposób Marcin dowie się, że dzieci pilnuje kochanek Izy. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Zraniony kłamstwami żony w 1738 odcinku "M jak miłość" Marcin zdejmie obrączkę z palca i wyrzuci symbol małżeństwa z Izą.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze