M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej zaskoczą Zduńskich tą decyzją! Nie bez powodu zapłacą za leczenie chorego Piotrka - ZDJĘCIA

2023-08-15 20:31

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) w 1737 odcinku "M jak miłość" w obliczu choroby Piotrka (Marcin Mroczek) wyciągną pomocną dłoń do Zduńskich! Po tym jak Piotrek przejdzie zawał serca i operację stanie się jasne, że on i Kinga (Katarzyna Cichopek) nie poradzą sobie bez wsparcia przyjaciół. Nie będą mieli z czego utrzymać rodziny, więc Budzyńscy w 1737 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu uznają, że po tragedii, która na nich spadła Piotrek musi jak najszybciej wyzdrowieć, bez względu na koszty leczenia! Zaskoczą Zduńskich decyzją, że kancelaria zapłaci za wszystko. Czy Kinga i Piotrek przyjmą pieniądze od przyjaciół? Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1737 po przerwie wakacyjnej - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Piotrka w nowym sezonie "M jak miłość" wpłynie na najbliższą przyszłość Zduńskich, których nieszczęścia nie ominą w kolejnych odcinkach po wakacjach. Po dwóch przebytych zawałach serca i operacjach Piotrek nie dojedzie tak szybko do siebie. Miną całe tygodnie nim odzyska siły i wróci do zdrowia. Mimo, że w 1737 odcinku "M jak miłość" Zduński wyjdzie ze szpitala, wróci do Kingi i dzieci, to nadal będzie bardzo osłabiony walką o życie. A do tego dojdzie poczucie winy Piotrka, że teraz będzie obciążeniem dla Kingi, że nie zdoła utrzymać rodziny, że nie będzie na nią zarabiał.

Nic dziwnego, że w 1737 odcinku "M jak miłość" u Kingi i Piotrka nastąpi kolejny kryzys w cieniu poważnej choroby serca. Mimo, że żona zapewni Zduńskiego, że ze wszystkim sobie poradzą, że najważniejsze jest, że żyje i znów są razem, to on wcale nie będzie tego tak pewny. Osłabiony po operacji Piotrek z trudem pogodzi się z diagnozę lekarza, że wymaga rehabilitacji i już do końca życia będzie poddany leczeniu kardiologicznemu. Uzmysłowi sobie, że po zawale serca być może już nigdy nie odzyska dawnej sprawności, że miną miesiące nim zacznie normalnie pracować, żeby utrzymać rodzinę.

Jednak Magda i Andrzej w 1737 odcinku "M jak miłość" nie zostawią Zduńskich w potrzebie. Wyciągną do przyjaciół pomocną dłoń. Sporym zaskoczeniem będzie decyzja Budzyńskich, którzy bez cienia sprzeciwu zakomunikują Kindze i Piotrkowi, że kancelaria pokryje wszystkie koszty leczenia i rehabilitacji. Oczywiście w obecnej sytuacji Zduńskich nie będzie stać na drogich specjalistów, czy prywatne wizyty w klinikach, więc Andrzej uspokoi ich, że Piotrek jak wspólnik dostanie specjalne wsparcie od firmy.

Katarzyna Cichopek ujawniła jak w M jak miłość uczczą pamięć zmarłego aktora. Pokazała co czeka Zduńskich!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze