M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Chory Piotrek wróci do domu! Stęsknione dzieci już go nie wypuszczą - ZDJĘCIA

2023-08-12 20:11

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Piotrek (Marcin Mroczek) wreszcie odzyska przytomność po dwóch rozległych zawałach serca. Co prawda, Zduński będzie skazany na dożywotnie leczenie i długą rehabilitację, ale kardiolog uzna, że jego życiu już nie zagraża niebezpieczeństwo i zgodzi się wypisać go do domu. I tak w 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Kinga (Katarzyna Cichopek) przywiezie Piotrka z powrotem na Deszczową, gdzie już na ukochanego ojca będą czekały stęsknione dzieci. I nie będą mogły się od niego oderwać! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Piotrek opuści szpital w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Tak powitają go w domu dzieci

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Piotrek w końcu otworzy oczy, po dwóch operacjach, które przejdzie w związku z dwoma rozległymi zawałami serca. Zdradzamy, że do pierwszego ataku dojdzie w trakcie pobytu Zduńskich w siedlisku Budzyńskich, gdzie do czasu przyjazdu pogotowia nieprzytomnym mężem zajmie się Kinga. Na szczęście, Zduńskiej uda się przywrócić funkcje życiowe, ale niestety w karetce dojdzie do ponownego zatrzymania, które również uda się opanować. Oczywiście, Piotrek natychmiast trafi na stół, a zrozpaczone Kinga i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będą czekać na rozwój zdarzeń, gdyż stan Zduńskiego będzie bardzo poważny. Prawnik przeżyje pierwszą operację, ale konieczna będzie i druga, która również zakończy się powodzeniem! I już w 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Piotrek odzyska przytomność, a Kinga w końcu odetchnie z ulgą!

Oczywiście, w 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach diagnoza lekarza nie będzie najlepsza, ale dla Kingi i tak najważniejsze będzie to, że mąż żyje. Co prawda, Zduński będzie skazany na dożywotnie leczenie i długą rehabilitację, które pochłoną sporo funduszy, ale w tym momencie to w ogóle nie będzie się liczyło. Tym bardziej, że kariolog uzna, że życiu prawnika już nic nie zagraża i w związku z tym zgodzi się wypisać go do domu! Wówczas radość Kingi w 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej sięgnie zenitu, gdyż Zduńska doskonale zda sobie sprawę, że na Deszczowej nie tylko ona czeka na jego powrót, ale również i stęsknione dzieci - Lenka (Olga Cybińska), Misiek (Aleksander Bożyk) i bliźniaczki Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka)!

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Kinga i Piotrek wrócą do domu, dzięki czemu rodzina Zduńskich znów będzie w komplecie. Oczywiście, dzieci ogromnie ucieszą się z powrotu ojca, któremu od raz rzucą się na szyję i już nie odstąpią na krok! Rodzina przeniesie się do sypialni Zduńskich, gdzie Lenka, Misiek i bliźniaczki wtulą się w Piotrka i nie będą chcieli go puścić. Jednak na noc w 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wszystkie dzieci wrócą do swoich pokoi, gdyż ten czas będzie przeznaczony dla równie stęsknionej Kingi. Zduńska także wtuli się w swojego męża, ale wciąż nie przestanie się o niego martwić. I słusznie, gdyż mimo iż Piotrek wróci do domu, to wciąż będzie odczuwał konsekwencje dwóch zawałów. A wtedy Kinga zaopiekuje się nim najlepiej jak potrafi, gdyż nawet nie będzie chciała wyobrażać sobie życia bez niego...

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze