M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Szymek doniesie Marcinowi na kłamliwą Izę i Radka! Posunie się do ostateczności - ZDJĘCIA

2023-08-15 20:40

Szymek (Staś Szczypiński) w 1738 odcinku "M jak miłość" po wakacjach weźmie sprawy w swoje ręce! Wyjątkowo bystry 8-letni Chodakowskich nie pozwoli na to, żeby Iza (Adriana Kalska) dłużej oszukiwała Marcina (Mikołaj Roznerski) w sprawie schadzek z kochankiem. Nie dość, że niewierna, zakłamana Iza w 1738 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu zostawi dzieci z Radkiem (Philippe Tłokiński), to jeszcze będzie się z nim zabawiała przy córce i synu. Jeden telefon Szymka do Marcina z donosem na Izę popchnie Chodakowskiego do desperackiej decyzji. Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1738 po wakacjach - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Radek w 1738 odcinku "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie nie będą już się kryć przed dziećmi ze swoimi romansem! Wbrew temu co po zdradzie Iza obiecała Marcinowi, że jej kochanek nie będzie miał kontaktu z Szymkiem i Mają, że dzieci na razie nie dowiedzą się co ich łączy, postanowi zrobić z Radka nową opiekunkę. Brzmi niedorzecznie i bezmyślne, ale trudno spodziewać się po Izie racjonalnego działania. Od miesięcy jest bowiem pod silnym wpływem Radka, który cały czas nią manipuluje. Zaślepiona toksyczną miłością pozwoli na to, żeby Radek pilnował Szymka i Mai mimo, że można się po nim spodziewać wszystkiego najgorszego.

Szymek w 1738 odcinku "M jak miłość" zawiadomi Marcina o chorobie Mai

W finale w 1738 odcinku "M jak miłość" młodsza siostra Szymka, 6-letnia Maja, zobaczy namiętne pocałunki matki z kochankiem! Na ich widok przeżyje głęboką traumę, która doprowadzi do choroby Mai. Oczywiście Iza nie przyzna się Marcinowi ani do tego, że powierzyła dzieci Radkowi pod opiekę ani, że Majeczka się rozchorowała. Znów będzie kłamała jak najęta, że nic się nie dzieje! Ale zrobi to za nią Szymek.

Desperacki czyn Marcina w 1738 odcinku "M jak miłość" po kłamstwach Izy

Przerażony stanem siostry rezolutny 8-latek w 1738 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu zadzwoni do Marcina i doniesie mu na Izę. To z ust Szymka zdruzgotany kłamstwami żony Chodakowski dowie się, że jego dzieci pilnuje kochanek Izy. Będzie tak zrozpaczony, że zaraz po telefonie synka wyrzuci ślubną obrączkę, ostatni symbol jego małżeństwa z niewierną Izą. Ten wieczór załamany Marcin w 1738 odcinku "M jak miłość" spędzi w nocnym klubie, gdzie zacznie pić na umór. Tam właśnie spotka striptizerkę Kamę (Michalina Sosna) i wyląduje na noc u niej w mieszkaniu

M jak miłość. Szymek zobaczy jak Maja płacze przez rozwód Izy i Marcina. Pocieszy młodszą siostrę - WIDEO
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze