M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1729: Marcin nie dopuści, żeby dzieci zobaczyły Izę i Radka razem. Odsunie ją od Szymka i Mai - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-05-08 21:19

W 1729 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) nie przekona Izy (Adriana Kalska), żeby wróciła do niego i dzieci. Właśnie ze względu na Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska) będzie gotów wybaczyć Izie zdradę, namawiając ją na terapię małżeńską, ale na próżno. Po zdradzie z Radkiem (Philippe Tłokiński), Iza nawiąże z nim romans, który boleśnie odbije się na dzieciach. Dla dobra syna i córki w 1729 odcinku "M jak miłość" Marcin zdecyduje, że zostaną z nim, że za nic w świecie nie mogą zobaczyć Izy z kochankiem. Zwłaszcza Szymek, który może zrobić coś głupiego. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1729 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1729 - poniedziałek, 8.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ucieczka Szymka w 1729 odcinku "M jak miłość" uświadomi Marcinowi i Izie, że dzieci bardzo mocno przeżywają ich rozstanie, że doskonale wiedzą, że Chodakowscy pokłócili się, żyją osobno, a szczęśliwa dotąd rodzina może się rozpaść w każdej chwili. Po dramatycznych poszukiwaniach syna, Marcin i Iza postarają się przekonać 7-latka, że fakt, że nie będą już razem nie oznacza, że ich nie kochają. Ale Szymek tego nie zrozumie. Ze łzami w oczach będzie prosił ojca, żeby nie pozwolił mamie odejść. Syn Chodakowskiego nie pogodzi się z ich rozwodem.

Dlatego póki co w 1729 odcinku "M jak miłość" małżonkowie ustalą, że na razie będą okłamywać dzieci, powoli przygotowując Szymka i Maję na to, co nieuniknione. Co prawda Marcin i Iza będą zgodni co do tego, że muszą się zgłosić z dziećmi na terapię, ale ona nie będzie chciała słyszeć już o małżeńskiej terapii tylko dla nich, o walce o ich małżeństwo, które już dla niej nie będzie się wcale liczyło. - Musimy się zastanowić co dalej... Nie możemy ich trzymać w takim zawieszeniu.

- Myślę, że nie powinniśmy fundować im takich wielkich zmian. Muszą się przyzwyczaić do tej sytuacji. Dzieci powinny mieszkać na razie ze mną... - postawi sprawę jasno Marcin w 1729 odcinku "M jak miłość". Iza spróbuje zgłosić sprzeciw, lecz Chodakowski nie dopuści jej go głosu. - Widziałaś jak Szymek zareagował?

- Tak widziałam...

- Myślisz, że co zrobi jak cię zobaczy z Radkiem? One po prostu potrzebują czasu - Marcin w 1729 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli na to, żeby Szymek i Maja poznały Radka jako nowego kochanka Izy.

M jak miłość odcinek 1729 ZWIASTUN. Szymek ucieknie od rodziców! Rozwód Izy i Marcina doprowadzi do tragedii
M jak miłość. Marcin wypomni Izie do czego doprowadziła ich dzieci! Nie zgodzi się na terapię
Listen on Spreaker.
Najnowsze