M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1729: Aneta przejrzy kłamstwa Izy. Skrzywdzi dzieci i jeszcze wmówi jej, że to nic takiego! - ZDJĘCIA

2023-04-19 22:30

W 1729 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) już nie będzie mogła słuchać jak Iza (Adriana Kalska) okłamuje nie tylko ją, ale i siebie samą! Wybrała kochanka Radka (Philippe Tłokiński), dla tej miłości poświęciła rodzinę, szczęście dzieci i Marcina (Mikołaj Roznerski), a teraz będzie wmawiała Anecie, że jej romans, rozpad małżeństwa nie wpłyną wcale na Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Janokowska). Zachowanie Izy w 1729 odcinku "M jak miłość" coraz bardziej zirytuje Anetę, która nadal nie zrozumie dlaczego właśnie Radek, w czym kochanek jest lepszy od Marcina. Czy Aneta wpłynie jakoś na Izę? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1729 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1729 - poniedziałek, 8.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta w 1729 odcinku "M jak miłość" przywoła Izę do porządku, gdy stanie się jasne, że żona Marcina zostanie z Radkiem, rozwiedzie się, żeby układać sobie nowe życie z kochankiem manipulantem? Bratowa Marcina, żona Olka (Maurycy Popiel) jak nigdy inny bez ogródek mówi co myśli. Tak było podczas ostatniej rozmowy Anety z Izą, kiedy wkurzyła się do tego stopnia, że wypaliła wprost, co myśli o jej kochanku Radku. W decydującym momencie z ust Anety padły słowa, że "bzyk...e" to nie wszystko, że w życiu liczy się coś więcej niż własna przyjemność. Ale Iza i tak się nie opamiętała!

Czy w 1729 odcinku "M jak miłość" Aneta zdoła trafić do Izy, by ta w końcu przejrzała na oczy, że nie buduje się własnego szczęścia na krzywdzie najbliższych, cierpieniu dzieci? Niestety opętana nową miłością Iza dalej będzie brnęła w romans z Radkiem, który stosuje wobec niej swoje przebiegłe sztuczki, żeby z nim była. Do tego "uspokoi" Anetę, że cały czas myśli o dzieciach, że dobro Szymka i Mai jest dla niej najważniejsze. - Będziemy starać się, żeby to jak najmniej wpłynęło na dzieci - zacznie przekonywać przyjaciółka pewna już tego, że chce rozwodu z Marcinem, że nawet terapia im nie pomoże.

Zapewnienia Izy w 1729 odcinku "M jak miłość" dla Anety zabrzmią jak zwykłe brednie. Bo dzieci najbardziej ucierpią na rozpadzie małżeństwa Chodakowskich, rozbita rodzina nigdy nie będzie już taka sama. - Oszukujesz się Iza! - wytknie jej Aneta, tak jak zwykle, bez ogródek. Na to, że nastąpi otrzeźwienie Izy, że zrozumie, że Radek rozkochał ją w sobie podłymi sztuczkami. Podsunął jej nawet wróżkę, Cygankę, która "przepowiedziała", że to właśnie on jest miłością jej życia.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Listen on Spreaker.
Najnowsze