M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1726: Aneta wścieknie się na Izę! Wypali wprost co myśli o jej kochanku: "Bzyk...e nie jest najważniejsze" - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-04-18 21:22

W 1726 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) usłyszy od Izy (Adriana Kalska), że zdradziła Marcina (Mikołaj Roznerski) z Radkiem (Philippe Tłokiński) i że kochanek daje jej to, czego nie zaznała przy mężu. To wystarczy, żeby żona Olka (Maurycy Popiel), brata Marcina, wkurzyła się do tego stopnia i bez ogródek wygarnęła Izie co myśli o jej romansie. Wzburzona Aneta w 1726 odcinku "M jak miłość" wypomni szwagierce pretensje Marcina o innego mężczyznę, terapię, która miała im pomóc. W decydującym momencie z ust Chodakowskiej padną słowa, że "bzyk...e" to nie wszystko, że w życiu liczy się coś więcej niż własna przyjemność. Ale Iza i tak się nie opamięta. Zobacz WIDEO z tych scen z 1726 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1726 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta w 1726 odcinku "M jak miłość" pierwsza dowie się o zdradzie Izy, która niemal dwa tygodnie po nocy spędzonej z Radkiem nie przyzna się mężowi, że spała z "kolegą" z redakcji. W dniu, w którym Marcin i dzieci, Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska), wrócą do domu z ferii świątecznych w górach, Iza jakby nic się nie stało, przygotuje mieszkanie na ich powrót. Będzie czekała niczym stęskniona mamusia, próbując zagłuszyć wyrzuty sumienia, że swoje szczęście buduje na krzywdzie Marcina i ich dzieci.

Zanim w 1726 odcinku "M jak miłość" Iza powie Anecie o zdradzie z Radkiem, usłyszy od teściowej Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), że na matkę się nie nadaje, że tak rzadko bywa z dziećmi, że nic o nich nie wie. I słusznie, bo Iza będzie chciała podać córce Mai lekarstwo, na które 5-latka jest uczulona. Po krytyce z ust teściowej, Iza będzie się żaliła Anecie na swój los. - Mam wrażenie, że ty jedna mnie nie oceniasz. Mama, znaczy Aleksandra, patrzy na mnie jak na jakiegoś potwora. A i tak nie zna całej prawdy. Zresztą ty też nie wiesz wszystkiego...

- A czego nie wiem?

- Przed świętami Radek i ja...

- Przespałaś się z nim? A czy to ci pomogło podjąć jakąś decyzję?! - Aneta w 1726 odcinku "M jak miłość" nie będzie kryła oburzenia zachowaniem Izy, która na własne życzenie niszczy rodzinę, rani Marcina i krzywdzi dzieci. - Nie potrafię odejść, ale nie potrafię zostać...

Tego dla Anety w 1726 odcinku "M jak miłość" będzie za wiele, więc od razu przejdzie do rzeczy. Nie zważając na to, że urazi Izę swoją bezpośredniością, atakiem na jej kochanka, dla którego zostawiła tak wspaniałego faceta jak Marcin. - Dobrze, a powiedz mi jeszcze jedną rzecz... Dlaczego Radek?! Co takiego niezwykłego jest w nim i w tej relacji, czego nie może dać ci Marcin?

- Chcesz dostać jednoznaczną odpowiedź?

- Tak, chcę! - zażąda Aneta, lecz Iza nie będzie potrafiła odpowiedzieć co ją pchnęło w ramiona Radka. Bo w 1726 odcinku "M jak miłość" jeszcze nie domyśli się, że kochanek od miesięcy nią manipuluje, wykorzystuje swoją przewagę psychiczną nad Izą, która mimo wsparcia ze strony Marcina, wciąż narzekała i czuła się niedowartościowana. - Nie ma takiej!

- To co jest?

- Uczucia...

- Sorry Iza, ale ja tego nie rozumiem! Ja tego po prostu nie rozumiem! - Aneta w 1726 odcinku "M jak miłość" nie potępi Izy, nie nie zdoła pojąc jak mogła dopuścić się zdrady. - Ja też tego nie rozumiem - doda niewierna żona Marcina.

Coraz bardziej wkurzona Aneta w 1726 odcinku "M jak miłość" spróbuje uświadomić Izie, że nie tylko seks się liczy. - A ty nie możesz spróbować jakoś nad tymi uczuciami zapanować? Przepraszam, ale bzykanie nie jest w życiu najważniejsze! Jeszcze te twoje pretensje do Marcina o jakiegoś tam Bosackiego! Przecież to było 100 lat temu!

- Tak, ale to cały czas we mnie siedziało! Jak mój mąż mógł uwierzyć jakiemuś facetowi, a nie swojej własnej żonie?! - Iza w 1726 odcinku "M jak miłość" wyciągnie aferę z Bosackim (Dariusz Kordek), który wrobił ją w zdradę z Michałem Ostrowskim (Paweł Deląg) z zemsty na Marcinie. Jakby to był powód do tego, żeby teraz naprawdę zdradzić męża. - Zgadzam się, Marcin nawalił totalnie! Ale byliście na terapii, przepracowywaliście to! - przypomni jej Aneta.

- Tak, byliśmy na terapii. Myślałam, że to przepracowałam, ale pomyliłam się. Po prostu to mnie zjadło od środka, dlatego przeniosłam się do Gródka. Rozumiesz?- wyjaśni Iza, która w 1726 odcinku "M jak miłość" nadal się nie opamięta. A kiedy Marcin odkryje zdradę Izy to będzie ostateczny koniec, zażąda rozwodu!

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze