M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1726: Iza tylko Anecie przyzna się, że zdradziła Marcina. Pożałuje seksu z Radkiem, ale będzie już za późno - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-03-30 8:50

W 1726 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) dopiero po tym jak zdradzi Marcina (Mikołaj Roznerski) z Radkiem (Philippe Tłokiński), poczuje wyrzuty sumienia, że niszczy nie tylko małżeństwo, ale i rodzinę! Już następnego poranka po nocy z Radkiem pożałuje, że uległa pokusie i uprawiała seks z młodym dziennikarzem. Ale będzie już za późno na skruchę! Jak zwykle w 1726 odcinku "M jak miłość" Iza odegra rolę cierpiętnicy. Tylko Anecie (Ilona Janyst) przyzna się, że zdradziła Marcina z Radkiem i nie będzie wiedziała co teraz robić. Ostatecznie małżeństwo Izy i Marcina rozpadnie się. Chodakowski odejdzie od niewiernej żony, gdy pozna prawdę. Poznaj szczegóły co będzie dalej i zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z tych scen z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1726 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Izy w 1726 odcinku "M jak miłość" pociągnie dramatyczne skutki. Zaślepiona uczuciem do manipulanta Radka żona Marcina poświęci nie tylko swoje małżeństwo, ale także rodzinę, szczęście dzieci Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska) dla chwilowej fascynacji. Nieświadoma tego, że Radek cały czas sprytnie wykorzystuje jej naiwność i słabość do niego. Po nocy spędzonej z Radkiem, Iza zacznie żałować niewierności. Ale zdrada to nie wszystko, bo poprosi Marcina o separację, nie wróci do domu do męża i dzieci, tylko zatrzyma się w mieszkaniu Anety i Olka (Maurycy Popiel)!

Właśnie Aneta w 1726 odcinku "M jak miłość" jako pierwsza dowie się, że Iza przespała się z Radkiem, że po wyjeździe dziennikarza z Gródka do Warszawy skorzystała z nadarzającej się okazji, umówiła się z nim na randkę, która skończyła się seksem. Reakcja Anety na zdradę Izy będzie łatwa do przewidzenia. Co prawda nie potępi szwagierki wprost, ale da Izie jasno do zrozumienia, że po tym wszystkim co przeszli razem z Marcinem popełniła najgłupszy błąd na świecie. Dała się omotać zakochanemu Radkowi, niszcząc rodzinę, piękną miłość, która od lat łączyła ją z Marcinem.

Zdradziecka Iza w 1726 odcinku "M jak miłość" urządzi przed Anetą popis rozpaczy, odgrywając rolę żony, która żałuje, którą dobija poczucie winy, że od teraz nic już nie będzie jak dawniej, że jej rodzina najpewniej się rozpadnie. Do tego Iza będzie wmawiać Anecie, że nadal kocha Marcina, że zdradziła go, bo pogubiła się w swoich uczuciach i zwyczajnie jest rozdarta między mężem a kochankiem.

Zdrady Izy w 1726 odcinku "M jak miłość"  nie uda się długo ukryć. Kiedy Marcin przyłapie żonę na ulicy w towarzystwie kochanka, rzuci się na Radka z pięściami. Od Izy zażąda rozwodu, po czym wyprowadzi się z domu do biura agencji detektywistycznej. Tak nastąpi rozpad małżeństwa Chodakowskich, na którym oczywiście najbardziej będą cierpiały dzieci, Szymek i Maja.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze