M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1729: Marcin przemówi Izie do rozumu. Nie zamieszka z kochankiem Radkiem - ZDJĘCIA

2023-04-18 22:36

W 1729 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) zapragnie przeprowadzić się do Radka (Philippe Tłokiński), żeby zacząć nowe życie z kochankiem w jego mieszkaniu w Warszawie. Zaślepiona miłością do Radka nie zgodzi się na propozycję Marcina (Mikołaj Roznerski), by znów poszli na terapię i próbowali ratować ich małżeństwo. Mąż będzie skłonny wybaczyć Izie zdradę, ale ona w 1729 odcinku "M jak miłość" zażąda rozwodu. W ostatniej chwili Marcin powstrzyma Izę przed przeprowadzką do Radka. Jak przemówi żonie do rozumu? Przypomni jej, że mają dzieci i powinna myśleć o tym, jak bardzo je krzywdzi. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1729 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1729 - poniedziałek, 8.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zdradzony Marcin w 1729 odcinku "M jak miłość" będzie gotów wybaczyć Izie, że przespała się z Radkiem, że odeszła do kochanka. Chodakowski nie przestanie bowiem kochać niewiernej żony. Także ze względu na dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska), poprosi żonę, żeby znów wzięli udział w psychoterapii, żeby spróbowali jakoś się dogadać, posklejać swoje małżeństwo, by rodzina nie rozpadła się na dobre. Co zrobi Iza w 1729 odcinku "M jak miłość"? Jak podaje światseriali.interia.pl. odmówi Marcinowi! Ślepo zakochana w Radku, który cały czas nią manipuluje, zapowie, że jest zdecydowana na rozwód i nie zmieni decyzji.

Mało tego! W 1729 odcinku "M jak miłość" Iza będzie chciała zamieszkać u Radka, przenieść się do mieszkania kochanka z Gródka, zamieszkać razem z nim w sąsiedztwie Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek) na tym samym osiedlu! Mimo, że Radek zrobi wszystko, żeby Iza uwierzyła w jego miłość, w to, że darzy ją prawdziwym uczuciem i tylko on może dać jej szczęście, załamana Chodakowska wyzna kochankowi Radkowi, że nie jest jeszcze gotowa, by wyznać dzieciom prawdę o swoim rozstaniu z mężem, o tym, że ma innego partnera.

Czy Radek w 1729 odcinku "M jak miłość" okaże Izie wsparcie i na nią poczeka? Podły manipulant nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Niewykluczone, że po tym jak zaciągnął Izę do łóżka, szybko znudzi się mężatką i ją zostawi. Bo związek z Izą to przecież same problemy, ma dzieci z Marcinem, które nie przyjmą do wiadomości rozstania rodziców. Zwłaszcza Szymek, który w 1729 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli na rozwód Chodakowskich!

Ze względu na dzieci Marcin w 1729 odcinku "M jak miłość" poprosi Izę, żeby nie mówiła Szymkowi i Mai o Radku, nie przedstawiała im kochanka, jako swojego nowego wybranka! Tak powstrzyma Izę przed zamieszkaniem z Radkiem, któremu będzie musiała powiedzieć, że na razie nie mogą być razem. Ale wszystko wskazuje na to, że zaślepiona nową miłością Iza nie zostanie z Marcinem i dziećmi na długo...

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Listen on Spreaker.
Najnowsze