M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1726: Radek zagra w kolejną gierkę! Iza opamięta się, więc kochanek w sekundę znów ją omota - ZDJĘCIA

2023-04-15 10:53

Radek (Philippe Tłokiński) w 1726 odcinku "M jak miłość" zauważy, że Iza (Adriana Kalska) oddala się od niego po wspólnej nocy. Chodakowska będzie chciała urwać kontakt po seksie, a dziennikarz od razu zadziała, by znów ją zmanipulować! Kiedy tylko dostrzeże, że kobieta chce ratować relacje rodzinne, ponownie uraczy ją pięknymi słówkami i nie tylko. W 1726 odcinku "M jak miłość" Radek kolejny raz zdoła omotać Izę, ale do tego stopnia, że wreszcie osiągnie cel, bo Marcin (Mikołaj Roznerski) zażąda rozwodu!

"M jak miłość" odcinek 1726 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Radek przerazi się, że po wspólnej nocy z Izą kobieta przyjdzie do jego mieszkania i stanie się oschła. Nie będzie mowy o romantycznych chwilach po seksie, a Chodakowska zacznie zachowywać się tak, jakby żałowała seksu z dziennikarzem. Nic zresztą dziwnego, skoro wciąż pozostaje żoną Marcina, a on liczy, że jeszcze wszystko się między nimi ułoży. Radek bardzo zaniepokoi się słowami kochanki w 1726 odcinku "M jak miłość" i oniemieje na wieść, że chce ograniczyć ich kontakt! 

- (...) Ja przyszłam tylko na chwilę, chciałam ci powiedzieć, że przez jakiś czas nie będę się z tobą kontaktować - oznajmi kobita, a Radek od razu zacznie grać na czas. - Co? Dlaczego, przecież przez ostatnie dwa tygodnie i tak prawie się nie widywaliśmy. Nawet Święta i Nowy Rok spędziliśmy osobno. (...) Co to jest? Jakaś pokuta? Chcesz siebie w ten sposób ukarać? - zapyta się mężczyzna, a Iza nawet nie da się dotknąć, tylo wyjdzie z mieszkania jak najprędzej. 

Chora gierka Radka w 1726 odcinku "M jak miłość". Urobi Izę jak chce!

Dziennikarz zorientuje się, że przesadził z naciskiem, więc dogoni Izę przed klatką wejściową i szybko się zreflektuje. Postanowi zagrać dobrego i wyrozumiałego i uraczy kobietę wiązanką czułych słówek. - Przepraszam, jestem cholernym egoistą, bo myślę tylko o tym, jak strasznie za tobą tęsknię - zmieni taktykę Radek i nagle stanie się "do rany przyłóż". - Chciałem tylko ci powiedzieć, że wszystko się jakoś ułoży, jestem tego pewien. I jeszcze jedno, masz moje pełne wsparcie i bezgraniczne zaufanie w każdej sytuacji. Pamiętaj o tym, proszę - oznajmi Radek, co natychmiastowo zmiękczy Izę,

Chodakowska w 1726 odcinku "M jak miłość" czule pogłaszcze kochanka po twarzy, co zauważy z oddali Paweł (Rafał Mroczek). Zduński od razu zaobserwuje, że Iza i Radek wyglądają jak zakochana para, o czym nie omieszka powiedzieć France (Dominika Kachlik). Iza z czułością odnotuje, że Radek tak bardzo się o nią troszczy. Tylko czy to prawdziwe uczucie, czy manipulacja na całego? Piękne słówka Radka zdadzą egzamin, bo jeszcze tego samego dnia Chodakowska sama poprosi go o spotkanie, chociaż z rana oznajmi, że przecież nie chce mieć z nim kontaktu. Sprawy pójdą za daleko. 

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze