M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1729: Szymek nie pozwoli na rozwód Izy i Marcina! Desperacki krok syna Chodakowskich - ZDJĘCIA

2023-04-18 22:09

W 1729 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) przypadkiem dowie się o rozwodzie Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) i niestety bardzo mocno przeżyje rozstanie rodziców. Podsłucha rozmowę Chodakowskich, z której będzie wynikało, że Iza jest zdecydowana na rozwód, że nie spełni prośby Marcina, by ze względu na dzieci znów pójść na terapię. Zrozpaczony 7-latek w 1729 odcinku "M jak miłość" obmyśli plan jak zatrzymać matkę w domu, jak uratować rodzinę przed rozpadem. Syn Marcina zdecyduje się na desperacki, ale bardzo niebezpieczny krok. Czy dzięki Szymkowi niewierna Iza się opamięta? Zobacz ZDJĘCIA z 1729 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1729 - poniedziałek, 8.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Szymek w 1729 odcinku "M jak miłość" powstrzyma Izę i Marcina przed rozwodem? Po odejściu do kochanka Radka (Philippe Tłokiński) wyrzuty sumienia wciąż nie pozwolą Izie zaznać szczęścia. Załamana i przybita będzie gotowa ułożyć sobie życie z Radkiem, ale jeszcze nie teraz. Ze względu na dzieci postanowi na razie nie wprowadzać się do kochanka, zostać w służbowym domu w Gródku.

Marcin w 1729 odcinku "M jak miłość" wybaczy Izie zdradę

Dla dobra Szymka i Mai (Laura Jankowska) zdradzony Marcin w 1729 odcinku "M jak miłość" postanowi schować dumę do kieszeni, wybaczyć Izie zdradę. Nie przestanie bowiem nadal kochać żony. Według doniesień portalu światseriali.interia.pl Iza kategorycznie odmówi, gdy Marcin zaproponuje małżeńską terapią. Dla niej rozwód będzie jednym wyjściem z sytuacji, skoro kocha Radka i to z nim chce teraz być.

Szymek w 1729 odcinku "M jak miłość" ucieknie z domu, żeby połączyć Izę i Marcina

Trudną rozmowę Chodakowskich o rozwodzie w 1729 odcinku "M jak miłość" podsłucha Szymek, który tak dowie się, że rodzice już nie będą razem, że matka nigdy nie wróci do nich do domu. Przerażony Szymek w 1729 odcinku "M jak miłość" nie wspomni siostrze Mai o rozstaniu rodziców, bo postanowi ich pogodzić, nie dopuścić do tego, żeby Iza i Marcin się rozwiedli. Do głowy 7-latkowi wpadnie niebezpieczny pomysł ucieczki z domu do Grabiny, ukrycia się w domu Mostowiaków u babci Barbary (Teresa Lipowska). Pożyczy nawet od koleżanki ze szkoły pieniądze na bilet na autobus do Grabiny.

Do ucieczki Szymka w 1729 odcinku "M jak miłość" ostatecznie nie dojdzie, bo Iza i Marcin w porę zorientują się, że ich syn coś kombinuje. Znajdą 7-latka w drodze na dworzec! Niestety po powrocie do domu Szymek zacznie płakać, że nie udało mu się połączyć rodziców, że już nigdy nie będą rodziną, skoro Iza zamieszka z Radkiem. Zdruzgotanemu stanem syna Marcinowi aż serce będzie się krajało na widok tego, jak zdrada Izy, jej romans z kochankiem, odbiją się na ich Szymku.

Iza nie przedstawi dzieciom kochanka Radka!

Zdradzony, cierpiący Chodakowski w 1729 odcinku "M jak miłość" niemal będzie błagał Izę, by na razie przedstawiała Szymkowi i Mai swojego kochanka, bo dzieci nie są gotowe na tak duży wstrząs. Iza łaskawie zgodzi się spełnić prośbę Marcina, a Radka uprzedzi, że na razie musi się skupić na dzieciach, więc ich plany na przyszłość muszą poczekać.

Czy Radek to wytrzyma i poczeka na Izę? Nie tak wyobrażał sobie związek z mężatką, którą podstępem i podłą manipulacją w sobie rozkochał. To się wyjaśni w kolejnych odcinkach "M jak miłość".  Nie wiadomo na razie czy do rozwodu Izy i Marcina dojdzie, bo jeśli już to nastąpi to dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze