M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Tak się zacznie rozwód Izy i Marcina! Ubierze się tak samo jak na rozprawę rozwodową dwa lata temu! - ZDJĘCIA

2023-06-21 22:12

Rozwód Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) w nowym sezonie "M jak miłość" stanie się faktem! To już pewne, że w kolejnych odcinkach po wakacjach ruszy rozprawa rozwodowa Chodakowskich. W sądzie spotkają się nie tylko małżonkowie, ale także ich bliscy. Zdjęcia z planu "M jak miłość" nie pozostawią wątpliwości, że w rozwód zaangażuje się także matka Marcina, Aleksandra. To dzięki relacji Małgorzaty Pieczyńskiej wiemy już jak się zacznie pierwsza rozprawa, która zakończy małżeństwo tej pary. Uwagę zwraca wygląd Izy, która ubierze się tak samo jak na pierwszy rozwód z Marcinem w 2021 roku. Zobacz to na ZDJĘCIACH.

Kiedy w nowym sezonie "M jak miłość" będzie rozwód Izy i Marcina?

Iza i Marcin rozwiodą się w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej! Nie ma co do tego najmniejszej wątpliwości. Mikołaj Roznerski w ostatnim wywiadzie ujawnił, że dopiero rozwód zakończy męki Marcina, który pozbiera się po rozstaniu z Izą i zacznie nowe życie u boku innej kobiety. A będzie nią tancerka erotyczna Kama (Michalina Sosna), która szybko rozgości się w mieszkaniu Chodakowskiego! Teraz jednak wychodzą na jaw kolejne szczegóły związane z rozwodem Izy i Marcina, który rozegra się w serialu dopiero późną jesienią. Nie od razy na początku nowego sezonu "M jak miłość".

Za kulisami "M jak miłość" powstają właśnie odcinki, w których Iza i Marcin wezmą rozwód. Potwierdziła to nie tylko niewierna Chodakowska, która zostawiła męża i dzieci dla kochanka Radka (Philippe Tłokiński), ale także matka Marcina, Aleksandra. Ze zdjęć z planu Małgorzaty Pieczyńskiej, która kręciła sceny z Adrianą Kalską w sądzie wynika, że Aleksandra weźmie udział w rozprawie rozwodowej. Czy stanie po stronie synowej, którą szczerze znienawidziła za to, że zniszczyła taką cudowną rodzinę? Marne szanse! Chociaż zdjęcia aktorek mogą sugerować taki rozwój wydarzeń, bo Pieczyńska i Kalska wyglądają jakby wcale nie były skłócone.

Jak przebiegnie rozwód Izy i Marcina w "M jak miłość" po wakacjach? Czy dojdzie do sądowej batalii o dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska)? Czy Aleksandra pogrąży Izę w oczach sądu, wykaże, że nie nadaje się na matkę jej wnuków? To na razie pilnie skrywane tajemnice nowych odcinków, ale jednego nie udało się ukryć. Wyglądu Izy na rozprawie rozwodowej, która ubierze się dokładnie tak samo jak na pierwszy rozwód z Marcinem w 2021 roku.Kalska ma na sobie marynarkę w dokładnie takim samym kolorze i białą koszulę.

Dwa lata temu w "M jak miłość" Iza i Marcin ostatecznie zrezygnowali z rozwodu, wycofali się w ostatniej chwili. Jeden pocałunek Chodakowskich zmienił wszystko między nimi. Nic nie wskazuje jednak na to, by w nowym sezonie "M jak miłość" jesienią sytuacja się powtórzyła. Po zdradzie Izy, która zakochała się w Radku i przestała wierzyć w małżeństwo z Marcinem już tylko dzieci trzymały ich przy sobie.

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze