M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin utrze nosa Izie! Śliczna Kama rozgości się w domu Chodakowskich - ZDJĘCIA

Marcin (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość" po wakacjach odpłaci Izie (Adriana Kalska) "pięknym za nadobne". Najnowsze zdjęcia z planu serialu pokazują, jak śliczna Kama (Michalina Sosna) rozgości się domu Chodakowskich, a Marcin jest wprost wniebowzięty! Tancerka erotyczna, która - jak zdradzały gwiazdy "M jak miłość" - "zakręci się" wokół detektywa po wakacjach, na ZDJĘCIU ma na sobie tylko krótką koszulę i całkiem gołe nogi... Oj, pójdzie Izie w pięty jak to zobaczy, ale wydaje się, że nie będzie już dla niej miejsca w rodzinie Chodakowskich.

M jak miłość. Marcin wprowadzi Kamę do domu Chodakowskich! Iza będzie mogła już tylko pomarzyć o rodzinie

Finał sezonu "M jak miłość" była dla Marcina tragiczny. Iza wdała się w romans z Radkiem (Philippe Tłokiński) i do tego stopnia straciła rozum, że dla kochanka porzuciła nie tylko męża, ale nawet dzieci. W ostatnim odcinku przed wakacjami Marcin zalewał się łzami i alkoho9lem. Na szczęście najnowsze ZDJĘĆIA z planu sagi rodu Mostowiaków dowodzą, że Chodakowski nie będzie długo płakał po zdradzieckiej żonie!

Kama w "M jak miłość" pojawiła się w życiu Marcina z całą masą kłopotów. Tancerka erotyczna potrzebowała pomocy detektywa w związku z aferami, w które ma talent się zaplątywać. Ale jej uśmiech serdeczność i uroda z miejsca podbiły załamanego Marcina, a Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) byli wprost nią zachwyceni! 

Kiedy Wy macie wakacje od nas 🤪 My o Was myślimy i dalej @mjakmilosc.official dla Was toczymy 🤪🤷‍♂️❤️ - podpisał ZDJĘCIE z nie do końca ubraną Kamą w na kanapie domu Chodakowskich. A na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. 

- Mam nadzieje ,ze Marcin utrze nosa Izie i pokaże co straciła... ogień kobieta 🔥👏 

- Marcin najlepszy!!! The Best detektyw i Ojciec ❤️🙌🔥

- Pięknie wyglądacie ❤️😀

- Ale ta aktorka jest piękna🤩

- No i oby coś było z tego pozdro 😎💪🔥

Zapowiada się na to, że w "M jak miłość" po wakacjach, jeżeli ktoś z Chodakowskich będzie płakał, to będzie to zdradziecka Iza.  

Nie przegap: Radek z M jak miłość pokazał się z nową partnerką! To nie Iza go uszczęśliwia - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze